[...] W poniedziałek rano kontynuowano przeczesywanie kolejnych terenów. Niestety, przed godziną 12 odnalezione zostało ciało 36-letniej Jagny. Jak ustaliliśmy, teren ten był sprawdzany w niedzielę, jednak kobiety tam nie było.
Śledczy na podstawie rysopisu ustalili, że jest to zaginiona kobieta.
– Wstępne oględziny nie wskazały na to, aby do śmierci kobiety przyczyniły się osoby trzecie – mówi prok. Grażyna Wawryniuk.
Prowadzący sprawę czekają teraz na wyniki sekcji zwłok, które jednoznacznie potwierdzą przyczynę zgonu.
Więcej na ten temat przeczytacie w środę w Gazecie Tczewskiej.







![[FOTO, FILM] Pozbawił wolności, zabił, ukrył i spalił zwłoki! Policjanci zatrzymali trzy osoby [FOTO, FILM] Pozbawił wolności, zabił, ukrył i spalił zwłoki! Policjanci zatrzymali trzy osoby](https://static2.tczewska.pl/data/articles/sm-4x3-foto-film-pozbawil-wolnosci-zabil-ukryl-i-spalil-zwloki-policjanci-zatrzymali-trzy-osoby-1771235835.png)

