piątek, 30 stycznia 2026 21:45
Reklama
Reklama

Kierowca hondy zderzył się czołowo peugeotem. Poddano ich badaniu na obecność alkoholu...

GM. GNIEW. Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Piaseczno 24 sierpnia przed godz. 21 na DK nr 91. Według wstępnych ustaleń kierujący hondą podczas wyprzedzania zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka peugeotem. Do szpitala trafiły dwie osoby z hondy. Mundurowi zatrzymali dwa dowody rejestracyjne od samochodów oraz zatrzymali sprawcy tego wypadku prawo jazdy. Teraz śledczy wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia oraz apelują do kierowców o ostrożność i jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego.
Kierowca hondy zderzył się czołowo peugeotem. Poddano ich badaniu na obecność alkoholu...

Autor: KPP Tczew

Przyjmujący zgłoszenie policjant natychmiast skierował w ten rejon funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego.

 

- Pracujący na miejscu stróże prawa ustalili, że do zdarzenia doszło, gdy 25-letni kierowca hondy podczas wyprzedzania zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka peugeotem – informuje asp. Sztag. Dawid Krajewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tczewie. - Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Technik kryminalistyki sporządził dokumentację fotograficzną i wykonał szkic sytuacyjny. Mundurowi zbadali stan trzeźwości kierujących pojazdami, którzy byli trzeźwi. Funkcjonariusze 25-latkowi kierującemu hondą zatrzymali prawo jazdy. Z powodu uszkodzeń powypadkowych, policjanci zatrzymali dwa dowody rejestracyjne od samochodów. W wyniku tego zdarzenia 25-letni kierowca oraz 20-letnia pasażerka hondy z obrażeniami ciała trafili do szpitali. Teraz mundurowi wyjaśniają okoliczności tego wypadku drogowego.

 

Policja apeluje do kierowców o rozwagę i jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego. Pamiętajmy, że wyprzedzanie to najbardziej niebezpieczny manewr, jaki wykonuje kierowca w ruchu drogowym.

 

Opr. (tomm)/KPP Tczew



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Festiwal Smaków Regionalnych wraca! Druga edycja już na przełomie lutego i marca 2026 Festiwal Smaków Regionalnych wraca! Druga edycja już na przełomie lutego i marca 2026 Miłośnicy regionalnych przysmaków mogą już zapisywać datę w kalendarzu. W dniach 28 lutego – 1 marca 2026 roku odbędzie się druga edycja Festiwalu Smaków Regionalnych. Organizatorzy zapowiadają jeszcze więcej wystawców, nowych smaków i wyjątkowy klimat, który przyciągnie zarówno smakoszy, jak i całe rodziny.Po sukcesie pierwszej edycji Festiwal Smaków Regionalnych powraca w jeszcze większym wydaniu. Przez dwa dni odwiedzający będą mogli spotkać lokalnych producentów z różnych regionów Polski, spróbować tradycyjnych wyrobów oraz poznać historie kryjące się za ich recepturami.Na uczestników czekać będą m.in. sery, miody, pieczywo, wędliny i wiele innych regionalnych specjałów. Jak zapowiadają organizatorzy, w tym roku wydarzenie zostanie rozszerzone o nowe strefy tematyczne oraz większą przestrzeń wystawienniczą, co ma zapewnić jeszcze lepszy komfort zwiedzania i zakupów.– To wydarzenie dla wszystkich, którzy cenią dobrą, autentyczną kuchnię i produkty tworzone z pasją. Jedno jest pewne – nikt nie wyjdzie stąd głodny – zapowiadają organizatorzy.Festiwal Smaków Regionalnych to nie tylko okazja do zakupów, ale też do kulinarnej podróży po Polsce i spotkań z ludźmi, którzy stoją za wyjątkowymi produktami.Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu mogą już teraz śledzić informacje organizatora w mediach społecznościowych i zaznaczyć swoją obecność na wydarzeniu, aby być na bieżąco z kolejnymi ogłoszeniami.Data rozpoczęcia wydarzenia: 28.02.2026
Reklama