piątek, 5 grudnia 2025 12:56
Reklama

Dachowanie samochodu osobowego w Stanisławiu. Auto dosłownie ścięło drogowskaz!

GM. TCZEW. Wczorajszy wieczór (24.04) nie należał dospokojnych. Ok. Godz. 19.30 doszło do bardzo groźnego w skutkach wypadku drogowego w okolicach Stanisławia.
Dachowanie samochodu osobowego w Stanisławiu. Auto dosłownie ścięło drogowskaz!

Autor: Nadesłane do redakcji

Strażacy odebrali wezwanie do tego zdarzenia o godz. 19.22. Do wypadku doszło w Stanisławiu na drodze wojewódzkiej na 224. Auto dosłownie ścięło drogowskaz z nazwą miejscowości. Co widać na załączonym do informacji zdjęciu.

Samochód, który uległ wypadkowi dachował. W wyniku tego zdarzenia dwie osoby zostały ranne. Na miejscu pomocy poszkodowanym oraz likwidowały skutki zdarzenia 3 zastępy straży pożarnej.

 

Więcej na temat wypadku zamieścimy w nadchodzącym numerze Gazety Tczewskiej.

 

Jak już wspomnieliśmy w godzinach wieczornych, o których mowa strażacy mieli ręce pełne roboty. W tym samym czasie w Tczewie przy ul. Żwirki prowadzono takż resuscytację krążeniowo oddechową starszego mężczyzny, który zasłabł na ławce przed budynkiem.

Z kolei na 10 minut po tym, jak strażacy pojechali do wypadku i prowadzić RKO doszło do kolejnego nagłego zdarzenia. Był to pożar wiaty śmietnikowej, znajdującej się obok szkoły podstawowej. Do tego zdarzenia zadysponowano OSP Tczew i OSP Miłobądz.

 

Obecnie trudno powiedzieć od czego zajęła się ogniem wiata. W tej chwili jest to wyjaśniane.

 

(tomm)



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

kierowca 25.04.2020 16:18
Straszny wypadek. Niech policja zwróci uwagę na rejon wokół węzła z A-1. Na drogach gminnych i wojewódzkiej notorycznie kierowcy dają w dechę ile fabryka dała.

Świadek 25.04.2020 14:13
Trzeba było więcej wypić i szybciej jechać ?

Reklama
Sylwestrowa  Wielka Gala Wiedeńska - Johann Strauss i Przyjaciele Sylwestrowa Wielka Gala Wiedeńska - Johann Strauss i Przyjaciele Romantyzm, humor i wirtuozeria prosto z Wiednia Przeżyj magiczny wieczór sylwestrowy w Centrum Kultury i Sztuki. Zapraszamy na niezwykłe widowisko Wielką Galę Wiedeńską - Johann Strauss i Przyjaciele, w którym klasyka muzyczna spotyka się z blaskiem noworocznego show: od porywających arii, przez pełne energii polki, aż po roztańczone walce. W ten wyjątkowy wieczór zabierzemy Was w podróż do magicznego świata wiedeńskich sal balowych XIX w., pełnego przepychu, tańca i radości. Na scenie wystąpią wybitni soliści z polskich i zagranicznych teatrów operowych, których głosy i charyzma nadadzą wydarzeniu niepowtarzalny klimat, łącząc dostojność opery z lekkością i humorem operetki. Ukoronowaniem Gali będzie udział Royal Strauss Orchestra – zespołu, który swoim brzmieniem przeniesie Was prosto do Wiednia. Ich muzyka porwie Was do tańca i zachwyci nawet najbardziej wymagających melomanów. Na scenie pojawi się także Grand Royal Ballet, którego wytworne choreografie i lekko żartobliwe akcenty dodadzą wieczorowi magii, łącząc zachwyt nad kunsztem tancerzy z dobrą zabawą.Wielka Gala Wiedeńska to coś więcej niż koncert – to pełen emocji spektakl, który łączy romantyzm, humor i wirtuozerię. Zachwycające dekoracje i wyjątkowa atmosfera sprawiają, że poczujecie się jak uczestnicy prawdziwego balu sylwestrowego w dawnej stolicy Austrii. W tę jedyną noc scena Centrum Kultury i Sztuki stanie się centrum sylwestrowej zabawy, a każdy widz przeniesie się do świata miłości, tańca i niekończącej się radości. Jednym słowem – klasa, elegancja, śmiech i muzyka, która rozgrzeje serca i przywita Nowy Rok w wielkim stylu!  Wielka Gala Wiedeńska - Johann Strauss i Przyjaciele |Sylwester w CKiS31 grudnia 2025, godz. 18.00Sala widowiskowa CKiS, ul. Wyszyńskiego 10, TczewBilety: 150 zł dostępne w kasie CKIS oraz online na stronie: bilety24.plData rozpoczęcia wydarzenia: 31.12.2025 18:00 – Data zakończenia wydarzenia: 31.12.2025 22:00
Reklama
Reklama