wtorek, 27 stycznia 2026 17:24
Reklama
Reklama

W Dzień Kobiet pobił kobietę i groził śmiercią...

Tczewscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego 49-latka, którego podejrzewali o groźby oraz uszkodzenie ciała. Z ustaleń mundurowych wynika, że sprawca groził kobiecie śmiercią oraz ją pobił. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj śledczy przesłuchali zatrzymanego 49-latka, któremu przedstawili zarzuty.
 W Dzień Kobiet pobił kobietę i groził śmiercią...

Autor: KPP Tczew

8 marca br. o godzinie 13.00 tczewscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że do jednego z mieszkań na terenie miasta wtargnął pijany mężczyzna, który nie chce z niego wyjść. Wysłani na miejsce mundurowi ustalili, że sprawca po wtargnięciu do mieszkania, zaczął grozić kobiecie śmiercią, a następnie ją pobił. W związku z tą sytuacją policjanci zatrzymali 49-letniego mężczyznę, który był na miejscu zdarzenia. Funkcjonariusze przebadali go na zawartość alkoholu. Badanie wykazało, że zatrzymany mężczyzna miał ponad 2 prom alkoholu w organizmie.

 

Śledczy przesłuchali zatrzymanego mężczyznę, któremu przedstawili zarzuty dotyczące uszkodzenia ciała oraz gróźb karalnych. Prokurator zastosował wobec 49-latka dozór policyjny, zakaz zbliżania oraz kontaktowania się z pokrzywdzoną.

 

Za te przestępstwa grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Festiwal Smaków Regionalnych wraca! Druga edycja już na przełomie lutego i marca 2026 Festiwal Smaków Regionalnych wraca! Druga edycja już na przełomie lutego i marca 2026 Miłośnicy regionalnych przysmaków mogą już zapisywać datę w kalendarzu. W dniach 28 lutego – 1 marca 2026 roku odbędzie się druga edycja Festiwalu Smaków Regionalnych. Organizatorzy zapowiadają jeszcze więcej wystawców, nowych smaków i wyjątkowy klimat, który przyciągnie zarówno smakoszy, jak i całe rodziny.Po sukcesie pierwszej edycji Festiwal Smaków Regionalnych powraca w jeszcze większym wydaniu. Przez dwa dni odwiedzający będą mogli spotkać lokalnych producentów z różnych regionów Polski, spróbować tradycyjnych wyrobów oraz poznać historie kryjące się za ich recepturami.Na uczestników czekać będą m.in. sery, miody, pieczywo, wędliny i wiele innych regionalnych specjałów. Jak zapowiadają organizatorzy, w tym roku wydarzenie zostanie rozszerzone o nowe strefy tematyczne oraz większą przestrzeń wystawienniczą, co ma zapewnić jeszcze lepszy komfort zwiedzania i zakupów.– To wydarzenie dla wszystkich, którzy cenią dobrą, autentyczną kuchnię i produkty tworzone z pasją. Jedno jest pewne – nikt nie wyjdzie stąd głodny – zapowiadają organizatorzy.Festiwal Smaków Regionalnych to nie tylko okazja do zakupów, ale też do kulinarnej podróży po Polsce i spotkań z ludźmi, którzy stoją za wyjątkowymi produktami.Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu mogą już teraz śledzić informacje organizatora w mediach społecznościowych i zaznaczyć swoją obecność na wydarzeniu, aby być na bieżąco z kolejnymi ogłoszeniami.Data rozpoczęcia wydarzenia: 28.02.2026
Reklama