wtorek, 9 grudnia 2025 04:21
Reklama

Policja szuka świadków - nie wiadomo czy 39-latek został pobity czy potrącony przez auto. Nie pamięta zdarzenia

Tczewscy policjanci poszukują świadków uszkodzenia ciała 39-letniego mężczyzny, do którego doszło 18 sierpnia br. ok. godz. 21 na drodze publicznej pomiędzy miejscowościami Gniew a Ciepłe. Osoby, które maja wiedzę na temat zdarzenia proszone są o pilny kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 58 530-81-72, lub całodobowo pod numerem 58 530-82-22.
Policja szuka świadków - nie wiadomo czy 39-latek został pobity czy potrącony przez auto. Nie pamięta zdarzenia

Śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie prowadzą dochodzenie dotyczące uszkodzenia ciała 39-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło 18 sierpnia br. ok. godz. 21 na drodze publicznej pomiędzy miejscowościami Gniew a Ciepłe. Według przeprowadzonych policyjnych ustaleń w tej sprawie wynika, że w tym czasie pokrzywdzony mężczyzna najprawdopodobniej był uczestnikiem wypadku drogowego lub został pobity, a następnie z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia proszone są kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym sprawę podkom. Marcinem Opalińskim pod numerem telefonu 58 530-81-72, lub całodobowo pod numerem 58 530-82-22.
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

kierowca niedzielny 02.11.2018 15:14
Przejeżdżałem tamtędy w sierpniu. I to nawet kilka razy. Ale nie pamiętam żadnego 39 latka. Szedł raz tam taki jeden, ale to nie on. To chyba był bardziej 69 latek. Także ten... No nie pomogę.

Reklama
Sylwestrowa  Wielka Gala Wiedeńska - Johann Strauss i Przyjaciele Sylwestrowa Wielka Gala Wiedeńska - Johann Strauss i Przyjaciele Romantyzm, humor i wirtuozeria prosto z Wiednia Przeżyj magiczny wieczór sylwestrowy w Centrum Kultury i Sztuki. Zapraszamy na niezwykłe widowisko Wielką Galę Wiedeńską - Johann Strauss i Przyjaciele, w którym klasyka muzyczna spotyka się z blaskiem noworocznego show: od porywających arii, przez pełne energii polki, aż po roztańczone walce. W ten wyjątkowy wieczór zabierzemy Was w podróż do magicznego świata wiedeńskich sal balowych XIX w., pełnego przepychu, tańca i radości. Na scenie wystąpią wybitni soliści z polskich i zagranicznych teatrów operowych, których głosy i charyzma nadadzą wydarzeniu niepowtarzalny klimat, łącząc dostojność opery z lekkością i humorem operetki. Ukoronowaniem Gali będzie udział Royal Strauss Orchestra – zespołu, który swoim brzmieniem przeniesie Was prosto do Wiednia. Ich muzyka porwie Was do tańca i zachwyci nawet najbardziej wymagających melomanów. Na scenie pojawi się także Grand Royal Ballet, którego wytworne choreografie i lekko żartobliwe akcenty dodadzą wieczorowi magii, łącząc zachwyt nad kunsztem tancerzy z dobrą zabawą.Wielka Gala Wiedeńska to coś więcej niż koncert – to pełen emocji spektakl, który łączy romantyzm, humor i wirtuozerię. Zachwycające dekoracje i wyjątkowa atmosfera sprawiają, że poczujecie się jak uczestnicy prawdziwego balu sylwestrowego w dawnej stolicy Austrii. W tę jedyną noc scena Centrum Kultury i Sztuki stanie się centrum sylwestrowej zabawy, a każdy widz przeniesie się do świata miłości, tańca i niekończącej się radości. Jednym słowem – klasa, elegancja, śmiech i muzyka, która rozgrzeje serca i przywita Nowy Rok w wielkim stylu!  Wielka Gala Wiedeńska - Johann Strauss i Przyjaciele |Sylwester w CKiS31 grudnia 2025, godz. 18.00Sala widowiskowa CKiS, ul. Wyszyńskiego 10, TczewBilety: 150 zł dostępne w kasie CKIS oraz online na stronie: bilety24.plData rozpoczęcia wydarzenia: 31.12.2025 18:00 – Data zakończenia wydarzenia: 31.12.2025 22:00
Reklama
Reklama