Lista projektów poddanych pod głosowanie:
Okręg nr 1 (Os. Staszica i Zatorze):
- Budowa boiska do gry w siatkówkę o sztucznej nawierzchni - os. im. Staszica (ul. Flisaków)
Okręg nr 2 (część Os. Suchostrzygi):
- Modernizacja skoczni do skoku w dal (na terenie SP 12, ul. Topolowa)
- Rozbudowa infrastruktury rekreacyjnej na ul. Jurgo
- Rozbudowa infrastruktury rekreacyjnej przy ul. Armii Krajowej 8
Okręg nr 3 (część Os. Suchostrzygi):
- Modernizacja placu zabaw przy ul. Jagiełły 2 - etap I
- Rozbudowa placu zabaw przy ul. Jagiełły 2
Okręg nr 4 (część Os. Suchostrzygi):
- Altana \ stół betonowy do gry m.in. w szachy, stół do gry w piłkarzyki, mini skałka wspinaczkowa dla dzieci, panele edukacyjne, zjazd linowy (ul. Akacjowa)
- Przebudowa chodnika przy ul. Jaworowej
Okręg nr 5 (Os. Prątnica, część Suchostrzyg):
- Budowa placu zabaw i rekreacji na terenie między blokami Jagiełły 1 i 3
Okręg nr 6 (Os. Bajkowe, Piotrowo, Kolejarz, Strzelnica):
- Budowa zatoczek parkingowych dla samochodów osobowych na ul. Przemysława II, na wysokości budynku nr 32. Wykonanie dokumentacji projektowej na przebudowę ul. Przemysława II od numeru 12 do 28, na które składać się będzie: sieć burzowa, kostka nawierzchniowa, drugi parking dla samochodów osobowych w szczycie budynku nr 28
- Plac Bajkowy – zabawa, sport, rekreacja (ul. Andersena)
- Teren rekreacji i wypoczynku Piotrowo – etap I - wykonanie dokumentacji projektowej (ul. Andersena)
Okręg nr 7 (Nowe Miasto, część Os. Garnuszewskiego):
Brak projektów
Okręg nr 8 (część Os. Garnuszewskiego):
- Modernizacja i rozbudowa terenów zielonych wokół wieżowców przy al. Zwycięstwa 19 i 20 oraz koło placu zabaw między blokami ul. Wyzwolenia 1-2
- Modernizacja i rozbudowa placu zabaw przy bloku al. Zwycięstwa 17
- Zagospodarowanie i modernizacja terenów wokół wieżowca al. Zwycięstwa 18. Poszerzenie miejsca parkingowego dla inwalidów przy wieżowcu al. Zwycięstwa 19
- Zagospodarowanie, modernizacja terenu zielonego między blokami przy ul. Wyzwolenia 2 i 3
- Modernizacja i rozbudowa istniejącego placu zabaw na skwerze im. Garnuszewskiego przy al. Zwycięstwa
Kanonka Street Workout Park
Okręg nr 9 (Stare Miasto):
- Przebudowa placu zabaw przy ul. Paderewskiego
- Rozbudowa i wymiana placu zabaw na Bulwarze Nadwiślańskim przy ul. Żeglarskiej
Okręg nr 10 (os. Za Parkiem, część Os. Czyżykowo):
- Iluminacja świąteczna ul. St. Konarskiego
- Przebudowa chodnika w ciągu ul. St. Konarskiego od budynku nr 2 do pętli autobusowej
Okręg nr 11 (Os. Witosa, Jabłoniowe, Bema):
- Ogrodzenie działki pod świetlicę na os. im. Witosa
- Zagospodarowanie terenu zielonego – etap I (ul. ks. B. Sychty - ul. Fenikowskiego)
- Budowa chodnika przy ul. J. Malczewskiego w Tczewie (od n-ru 33 do końca ulicy)
- Plac aktywności fizycznej dla młodzieży i dorosłych - siłownia zewnętrzna
Okręg nr 12 (część Os. Czyżykowo):
- Dokumentacja projektowa przebudowy ul. E. Orzeszkowej od nr 1-7 wraz z pozwoleniem na budowę.
Napisz komentarz
Komentarze