środa, 28 stycznia 2026 22:35
Reklama
Reklama

Policja ponawia apele. Widziałeś te wypadki - ZADZWOŃ

Policja ponawia apele. Widziałeś te wypadki - ZADZWOŃ

9 grudnia 2016 r., o godz. 15.30 przy ul. Pomorskiej w Tczewie, kierujący autobusem miejskim linii nr 4 przytrzasnął drzwiami wychodzącą z autobusu 79-letnią kobietę, która doznała obrażeń ciała.

3 stycznia br. w godz. 7.30 a 8.00 w Tczewie (ul. Jagiellońska/Jagiełły) kierująca samochodem nieznana osoba potrąciła przechodzącego przez jezdnię ul. Jagiellońskiej pieszego mężczyznę, który z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Policja zwraca się z apelem do wszystkich osób, które były świadkami tych zdarzeń, o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym te sprawy pod numerem telefonu 58 530-81-72 lub całodobowo pod numerem 58 530-82-22.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Irena 13.01.2017 14:44
W sprawie wypadku proszę rodzinę Potrąconego Pana o wiadomość na email: [email protected]

Reklama
Festiwal Smaków Regionalnych wraca! Druga edycja już na przełomie lutego i marca 2026 Festiwal Smaków Regionalnych wraca! Druga edycja już na przełomie lutego i marca 2026 Miłośnicy regionalnych przysmaków mogą już zapisywać datę w kalendarzu. W dniach 28 lutego – 1 marca 2026 roku odbędzie się druga edycja Festiwalu Smaków Regionalnych. Organizatorzy zapowiadają jeszcze więcej wystawców, nowych smaków i wyjątkowy klimat, który przyciągnie zarówno smakoszy, jak i całe rodziny.Po sukcesie pierwszej edycji Festiwal Smaków Regionalnych powraca w jeszcze większym wydaniu. Przez dwa dni odwiedzający będą mogli spotkać lokalnych producentów z różnych regionów Polski, spróbować tradycyjnych wyrobów oraz poznać historie kryjące się za ich recepturami.Na uczestników czekać będą m.in. sery, miody, pieczywo, wędliny i wiele innych regionalnych specjałów. Jak zapowiadają organizatorzy, w tym roku wydarzenie zostanie rozszerzone o nowe strefy tematyczne oraz większą przestrzeń wystawienniczą, co ma zapewnić jeszcze lepszy komfort zwiedzania i zakupów.– To wydarzenie dla wszystkich, którzy cenią dobrą, autentyczną kuchnię i produkty tworzone z pasją. Jedno jest pewne – nikt nie wyjdzie stąd głodny – zapowiadają organizatorzy.Festiwal Smaków Regionalnych to nie tylko okazja do zakupów, ale też do kulinarnej podróży po Polsce i spotkań z ludźmi, którzy stoją za wyjątkowymi produktami.Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu mogą już teraz śledzić informacje organizatora w mediach społecznościowych i zaznaczyć swoją obecność na wydarzeniu, aby być na bieżąco z kolejnymi ogłoszeniami.Data rozpoczęcia wydarzenia: 28.02.2026
Reklama