W miniony wtorek po godz. 23 dyżurny tczewskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że prawdopodobnie ktoś próbuje włamać się do jednego ze sklepów monopolowych. Na miejsce od razu zostali wysłani policyjni wywiadowcy, którzy po krótkim pościgu zatrzymali 26-letniego mieszkańca Tczewa. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy, sprawca nie zdążył niczego ukraść.
Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, którzy wstępnie go przesłuchali. Dzisiaj 26-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem, a prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Okazało się również, że mężczyzna był już karany za takie przestępstwa.
Teraz grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.
Reklama
Próbował włamać się do "monopolowego". Wpadł na gorącym uczynku!
Policjanci z Zespołu Wywiadowczego zatrzymali na gorącym uczynku 26-letniego mężczyznę, który próbował włamać się do sklepu monopolowego na terenie Tczewa. Mieszkaniec Tczewa trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj zatrzymany został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut i zastosowano wobec niego dozór Policji. Jak się okazało 26-latek był już skazany przez sąd za podobne przestępstwo, dlatego za popełnione przestępstwo może mu grozić do 15 lat pozbawienia wolności.
- 01.01.2017 22:49 (aktualizacja 09.08.2023 20:57)

Reklama








Napisz komentarz
Komentarze