środa, 28 stycznia 2026 10:23
Reklama
Reklama

Mężczyzna znaleziony martwy w rowie. Sprawę bada prokuratura

W niedzielę (18.12) przypadkowi przechodnie natknęli się zwłoki 53-letniego mężczyzny. Ciało leżało w rowie drogi pomiędzy Goszynem a Zwierzynkiem (gm. Tczew). Przyczyny śmierci wyjaśnia Prokuratura Rejonowa w Tczewie.
Mężczyzna znaleziony martwy w rowie. Sprawę bada prokuratura

- Po godz. 10 dyżurny odebrał zgłoszenie o ciele znalezionym w okolicach wiaduktu na przecięciu drogi gminnej z autostradą A1 – mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tczewie. – Mimo reanimacji 53-latka nie udało się uratować. Wszystko wskazuje, że mężczyzna szedł samotnie drogą, wpadł do rowu i stracił przytomność. Wstępnie nie stwierdzono udziału osób trzecich. 

Dokładne przyczyny śmierci wyjaśni sekcja zwłok i prokuratorskie śledztwo.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Festiwal Smaków Regionalnych wraca! Druga edycja już na przełomie lutego i marca 2026 Festiwal Smaków Regionalnych wraca! Druga edycja już na przełomie lutego i marca 2026 Miłośnicy regionalnych przysmaków mogą już zapisywać datę w kalendarzu. W dniach 28 lutego – 1 marca 2026 roku odbędzie się druga edycja Festiwalu Smaków Regionalnych. Organizatorzy zapowiadają jeszcze więcej wystawców, nowych smaków i wyjątkowy klimat, który przyciągnie zarówno smakoszy, jak i całe rodziny.Po sukcesie pierwszej edycji Festiwal Smaków Regionalnych powraca w jeszcze większym wydaniu. Przez dwa dni odwiedzający będą mogli spotkać lokalnych producentów z różnych regionów Polski, spróbować tradycyjnych wyrobów oraz poznać historie kryjące się za ich recepturami.Na uczestników czekać będą m.in. sery, miody, pieczywo, wędliny i wiele innych regionalnych specjałów. Jak zapowiadają organizatorzy, w tym roku wydarzenie zostanie rozszerzone o nowe strefy tematyczne oraz większą przestrzeń wystawienniczą, co ma zapewnić jeszcze lepszy komfort zwiedzania i zakupów.– To wydarzenie dla wszystkich, którzy cenią dobrą, autentyczną kuchnię i produkty tworzone z pasją. Jedno jest pewne – nikt nie wyjdzie stąd głodny – zapowiadają organizatorzy.Festiwal Smaków Regionalnych to nie tylko okazja do zakupów, ale też do kulinarnej podróży po Polsce i spotkań z ludźmi, którzy stoją za wyjątkowymi produktami.Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu mogą już teraz śledzić informacje organizatora w mediach społecznościowych i zaznaczyć swoją obecność na wydarzeniu, aby być na bieżąco z kolejnymi ogłoszeniami.Data rozpoczęcia wydarzenia: 28.02.2026
Reklama