Debata ma charakter otwartego spotkania, na które Komendant Powiatowy Policji w Tczewie oraz Starosta Tczewski zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu, którzy chcieliby włączyć się do dyskusji na temat
bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Jedną z metod uspołeczniania działań jest organizowanie debat społecznych opartych na budowaniu atmosfery zaufania i zrozumienia z mieszkańcami, w celu rozwiązywania istniejących problemów w zakresie bezpieczeństwa.
Aby jeszcze lepiej niż dotychczas realizować to zadanie 28 września br. o godzinie 13.00 w sali widowiskowej Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych w Tczewie przy ul. Grunwaldzkiej 1 odbędzie się debata
społeczna pod hasłem „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”. W spotkaniu wezmą udział uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych wraz z opiekunami. Na debatę zapraszamy również wszystkich mieszkańców naszego powiatu, którzy chcieliby wziąć udział w dyskusji na temat zapewnienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Reklama
Przyjdź na debatę o bezpieczeństwie w ruchu drogowym
Komendant Powiatowy Policji w Tczewie wraz ze Starostą Tczewskim zapraszają na debatę społeczną pod nazwą „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”. Spotkanie odbędzie się 28 września br. o godzinie 13.00 w Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych w Tczewie.
- 21.09.2016 13:53 (aktualizacja 11.08.2023 05:41)

Reklama










Napisz komentarz
Komentarze