niedziela, 5 kwietnia 2026 02:37
Reklama

Na 40 skontrolowanych aut wystawili... 21 mandatów

W niedzielę policjanci przeprowadzili na terenie powiatu tczewskiego działania „Prędkość”. Mundurowi ukarali 21 kierowców, którzy jechali za szybko. Podczas działań policjanci apelowali o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.
Na 40 skontrolowanych aut wystawili... 21 mandatów

15 maja tczewscy policjanci z ruchu drogowego pełnili służbę na terenie powiatu tczewskiego. Funkcjonariusze uczestniczyli w działaniach „Prędkość”, które ukierunkowane były na kierowców, którzy przekraczali dozwoloną prędkość.

- Stróże prawa uświadamiali kierującym zagrożenia jakie niesie za sobą nadmierna prędkość – mówi st. asp. Dawid Krajewski, rzecznik prasowy KPP w Tczewie. - Mundurowi w trakcie działań skontrolowali 40 samochodów. Interwencje zakończyły się w 21 przypadkach nałożeniem mandatów karnych. W jednym przypadku kierujący quadem nie miał ważnych badań technicznych dlatego funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny od czterokołowca oraz ukarali kierującego mandatem karnym.

Mundurowi planują kolejne tego typu działania. Apelują do kierujących o przestrzeganie przepisów drogowych oraz przypominają, że przekraczając dozwoloną prędkość o 50 km/h w obszarze zabudowanym kierujący traci prawo jazdy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

17.05.2016 17:56
Mandaty śmiesznie niskie to co sie dziwić - mozna jechac przez centrum miasta 94 km/h i dostanie sie 300 zl mandatu

Reklama
Mama na obrotach w nowym programie „Niezły bajzel” – stand-up Mama na obrotach w nowym programie „Niezły bajzel” – stand-up Mama Na Obrotach wraz z życiową metamorfozą ogłasza nowy trzeci program stand-up pt. "Niezły Bajzel", z którym odwiedzi całą Polskę!  "Moje życie jest naprawdę na obrotach, a w głowie kłębią się dziesiątki różnych przezabawnych wspomnień i pomysłów. Początkowo w tym programie chciałam się skupić na moim Starym, ale historii jest tyle, że wyszedł... Niezły bajzel. Spodziewajcie się turbo dużej dawki śmiechu!" - przekazuje stand-uperka, która na scenę wkroczyła w 2023 roku podbijając internet śmiesznymi filmikami. Życie to nie bajka, tylko niekończący się kabaret. Zakupy kończą się pontonem w salonie, w kolejce do lekarza zdążysz poznać pół miasta, a rodzinne rady bywają tak "mądre", że lepiej ich nie sprawdzać w praktyce."Niezły Bajzel" to ponad godzina niepowtarzalnego humoru, energii i szczerości, w której codzienny bałagan zamienia się w najlepszą terapię śmiechem. To wszystko w stylu, który publiczność Matki Na Obrotach kocha najbardziej - prawdziwie, głośno i bez filtra! Uwaga: po tym występie możesz już nigdy nie spojrzeć tak samo na zakupy, lekarza... ani na własnego starego i szwagra.Wstęp na występy dla osób pełnoletnich lub powyżej 15 lat z obecnością rodzina/opiekuna.Osoby poniżej 15 roku życia nie będą wpuszczane. Podczas występu padają wulgaryzmy.Obowiązuje całkowity zakaz nagrywania wideo i robienia zdjęć.  Mama na obrotach w nowym programie „Niezły bajzel” – stand-up16 kwietnia 2026 godz. 19.00Sala widowiskowa CKiS, ul. Wyszyńskiego 10, TczewBilety: 98 zł + opłata serwisowa dostępne TYLKO na kupbilecik.plData rozpoczęcia wydarzenia: 16.04.2026 19:00 – Data zakończenia wydarzenia: 16.04.2026 21:00
Reklama
Reklama