poniedziałek, 6 kwietnia 2026 11:04
Reklama

Wywiad Roku 2015. Angora doceniła naszego dziennikarza

Niezmiernie miło nam poinformować o nagrodzie jaka padła udziałem dziennikarza Gazety Tczewskiej. Karol Uliczny został laureatem Nagrody Tygodnika Angora im. red. Piotra Różyckiego w kategorii Wywiad Roku 2015.
Wywiad Roku 2015. Angora doceniła naszego dziennikarza

Po raz dziewiąty kapituła Angory nagrodziła najlepsze teksty prasy regionalnej i lokalnej, przedrukowane na łamach czasopisma. W skład kapituły weszli medioznawcy oraz teoretycy dziennikarstwa z Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wrocławskiego. Nagrody przyznano w trzech kategoriach: reportaż, artykuł publicystyczny oraz wywiad. Naszego dziennikarza wyróżniono wspólnie z Anną Czyżewską (Gazeta Kociewska) za poruszający wywiad z chorą na anoreksję, byłą uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie. Czytelnicy mieli okazję poznać historię zmagającej się z chorobą Kasi w nr 24 GT (17.06.2015 r.) Rozmowa była nie tylko poruszającym wyznaniem nieświadomego uśmiercania własnego organizmu głodowymi racjami żywności, ale przede wszystkim ostrzeżeniem dla rodziców dziewczyn podążających za ideałem piękna z okładek kolorowych gazet.

Autorzy odbiorą nagrodę podczas uroczystej gali, która odbędzie się 11 marca br. w Łodzi. Gratulujemy!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

10.02.2016 23:27
prawda taka, że tcz to portal na usługach urzędu miasta. Z góry jest nieobiektywny, tym bardziej, że głównym autorem jest tam kuzynka prezydenta. To trochę śmieszne i mało profesjonalne. A w Gazecie Tczewskiej jako jedynej w mieście można przeczytać coś takiego jak reportaż który od autora wymaga czegoś więcej niz pójscia do urzędu na kawę. Tyle w temacie.

11.02.2016 23:26
Brawo! Polać tej osobie !! Hehe :-)

12.02.2016 13:13
Uuuu huhuhuhuhu coraz cieplej

Ya 10.02.2016 22:35
gratuluję!

10.02.2016 21:18
Buahahahahahahahahahahahaaha Ta wasza wojenka z tcz już jest nudna, a wynik znany. Prawda zupełnie inna. Na mieście jeżdżą nowe samochody Tcz. Reklam tyle, że szok. Wyświetleń miliony, ogłoszeń tysiące. Wypłaty w całości, a nie na raty. Upada? Buahahahaaaa

10.02.2016 22:57
padło pytanie cytuję: "no i co redaktory z tcz.pl też macie się czym pochwalić? " myślę, że autorowi komentarza chodziło o nagrody za artykuły ale mogę się mylić.

10.02.2016 23:24
no reklam tyle że szok :) nie błaznuj

11.02.2016 12:28
nowy samochód tcz.pl? Mówisz o tym sypiącym się matizie? :) Niedługo policja zatrzyma waszego dziennikarza i zarekwiruje mu auto i na sesje nie zdąży :)

10.02.2016 12:46
Gratulacje Karol! :)

10.02.2016 11:36
Gratulacje Karol!

10.02.2016 11:19
no i co redaktory z tcz.pl też macie się czym pochwalić?

ALL 10.02.2016 12:10
tcz.pl upada.:-/

10.02.2016 15:26
żebyś wiedziała koniec jest bliski, bo prokuratory wciąż ich nękają za obraźliwe komenty

liki 10.02.2016 22:34
puszczanie przez moderatora hejtu na tcz to łamanie prawa, bo co innego publikować konkretną krytykę, a co innego dopuszczać się łamania prawa w szerokim zakresie. tak jest na tcz. oby ktoś wreszcie im to uświadomił, ze robią tym ludziom krzywdę.

Reklama
Mama na obrotach w nowym programie „Niezły bajzel” – stand-up Mama na obrotach w nowym programie „Niezły bajzel” – stand-up Mama Na Obrotach wraz z życiową metamorfozą ogłasza nowy trzeci program stand-up pt. "Niezły Bajzel", z którym odwiedzi całą Polskę!  "Moje życie jest naprawdę na obrotach, a w głowie kłębią się dziesiątki różnych przezabawnych wspomnień i pomysłów. Początkowo w tym programie chciałam się skupić na moim Starym, ale historii jest tyle, że wyszedł... Niezły bajzel. Spodziewajcie się turbo dużej dawki śmiechu!" - przekazuje stand-uperka, która na scenę wkroczyła w 2023 roku podbijając internet śmiesznymi filmikami. Życie to nie bajka, tylko niekończący się kabaret. Zakupy kończą się pontonem w salonie, w kolejce do lekarza zdążysz poznać pół miasta, a rodzinne rady bywają tak "mądre", że lepiej ich nie sprawdzać w praktyce."Niezły Bajzel" to ponad godzina niepowtarzalnego humoru, energii i szczerości, w której codzienny bałagan zamienia się w najlepszą terapię śmiechem. To wszystko w stylu, który publiczność Matki Na Obrotach kocha najbardziej - prawdziwie, głośno i bez filtra! Uwaga: po tym występie możesz już nigdy nie spojrzeć tak samo na zakupy, lekarza... ani na własnego starego i szwagra.Wstęp na występy dla osób pełnoletnich lub powyżej 15 lat z obecnością rodzina/opiekuna.Osoby poniżej 15 roku życia nie będą wpuszczane. Podczas występu padają wulgaryzmy.Obowiązuje całkowity zakaz nagrywania wideo i robienia zdjęć.  Mama na obrotach w nowym programie „Niezły bajzel” – stand-up16 kwietnia 2026 godz. 19.00Sala widowiskowa CKiS, ul. Wyszyńskiego 10, TczewBilety: 98 zł + opłata serwisowa dostępne TYLKO na kupbilecik.plData rozpoczęcia wydarzenia: 16.04.2026 19:00 – Data zakończenia wydarzenia: 16.04.2026 21:00
Reklama
Reklama