wtorek, 7 kwietnia 2026 03:42
Reklama

Cztery wypadki drogowe w jednym dniu. Aż 6 rannych!

Wczoraj policjanci zabezpieczali miejsca czterech wypadków drogowych, do których doszło na terenie powiatu. W tych zdarzeniach rannych zostało sześć osób, które przetransportowane do szpitali. We wszystkich przypadkach funkcjonariusze wykonali dokumentację fotograficzną, przeprowadzili oględziny miejsc zdarzeń i przesłuchiwali świadków. Z uwagi na warunki atmosferyczne apelujemy do kierowców o wzmożoną rozwagę i ostrożność.
Cztery wypadki drogowe w jednym dniu. Aż 6 rannych!

Wczoraj około godziny 9.00 dyżurny policji w Tczewie został powiadomiony o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Dalwin. Policjanci, którzy pojechali na miejsce wstępnie ustalili, że kierująca audi jadąc w kierunku miejscowości Rukosin zjechała na lewe pobocze drogi i czołowo uderzyła w drzewo. W wyniku tego zdarzenia ranna została kierująca oraz jej półtoraroczne dziecko, które przetransportowano do szpitala w Gdańsku. Badanie krwi wykaże czy kierująca była trzeźwa. Śledczy zatrzymali dowód rejestracyjny od audi.

Tego samego dnia przed godziną 15.00 policjanci zostali wezwani w okolice Opalenia, gdzie na drodze krajowej nr 90 doszło do zderzania bocznego dwóch samochodów osobowych. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący samochodem volvo nie udzielił pierwszeństwa kierującemu oplem. Mundurowi sprawdzają okoliczności wypadku, w wyniku którego 72-letni kierowca opla i jego 64- letnia pasażerka trafili do szpitala.

Około godziny 16.30 policjanci interweniowali tym razem w Tczewie na ulicy Armii Krajowej, gdzie doszło do potrącenia pieszej. 46-letnia kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Do ostatniego wczorajszego wypadku stróże prawa zostali wezwani do miejscowości Opalenie, gdzie motocyklista uderzył w zwierzę, które weszło na drogę. Motocyklista został przetransportowany do szpitala. Koń, który brał udział w zdarzeniu trafił do właściciela. Obrażeniami zwierzęcia zajmie się weterynarz. Teraz mundurowi ustalają dlaczego zwierzę pozostawało bez opieki.

Policjanci, którzy pracowali na miejscach wypadków wykonali oględziny pojazdów, sporządzili dokumentację fotograficzną i rozmawiali ze świadkami. Na podstawie zebranych na miejscu materiałów, funkcjonariusze wyjaśniają teraz przyczyny i okoliczności tych zdarzeń drogowych.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Mama na obrotach w nowym programie „Niezły bajzel” – stand-up Mama na obrotach w nowym programie „Niezły bajzel” – stand-up Mama Na Obrotach wraz z życiową metamorfozą ogłasza nowy trzeci program stand-up pt. "Niezły Bajzel", z którym odwiedzi całą Polskę!  "Moje życie jest naprawdę na obrotach, a w głowie kłębią się dziesiątki różnych przezabawnych wspomnień i pomysłów. Początkowo w tym programie chciałam się skupić na moim Starym, ale historii jest tyle, że wyszedł... Niezły bajzel. Spodziewajcie się turbo dużej dawki śmiechu!" - przekazuje stand-uperka, która na scenę wkroczyła w 2023 roku podbijając internet śmiesznymi filmikami. Życie to nie bajka, tylko niekończący się kabaret. Zakupy kończą się pontonem w salonie, w kolejce do lekarza zdążysz poznać pół miasta, a rodzinne rady bywają tak "mądre", że lepiej ich nie sprawdzać w praktyce."Niezły Bajzel" to ponad godzina niepowtarzalnego humoru, energii i szczerości, w której codzienny bałagan zamienia się w najlepszą terapię śmiechem. To wszystko w stylu, który publiczność Matki Na Obrotach kocha najbardziej - prawdziwie, głośno i bez filtra! Uwaga: po tym występie możesz już nigdy nie spojrzeć tak samo na zakupy, lekarza... ani na własnego starego i szwagra.Wstęp na występy dla osób pełnoletnich lub powyżej 15 lat z obecnością rodzina/opiekuna.Osoby poniżej 15 roku życia nie będą wpuszczane. Podczas występu padają wulgaryzmy.Obowiązuje całkowity zakaz nagrywania wideo i robienia zdjęć.  Mama na obrotach w nowym programie „Niezły bajzel” – stand-up16 kwietnia 2026 godz. 19.00Sala widowiskowa CKiS, ul. Wyszyńskiego 10, TczewBilety: 98 zł + opłata serwisowa dostępne TYLKO na kupbilecik.plData rozpoczęcia wydarzenia: 16.04.2026 19:00 – Data zakończenia wydarzenia: 16.04.2026 21:00
Reklama
Reklama