wtorek, 7 kwietnia 2026 06:29
Reklama

W sobotę jubileuszowy Bieg Sambora!

Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza w sobotę 7 listopada w ramach uczczenia Narodowego Święta Niepodległości na jubileuszowy XXV Uliczny Bieg Sambora pod patronatem prezydenta Tczewa Mirosława Pobłockiego.
W sobotę jubileuszowy Bieg Sambora!

Na bieg zapisały się już 303 osoby (www.nowe.elektronicznezapisy.pl). Na biegaczy dzięki Sponsorom Firmie EATON oraz GPEC TCZEW czekają atrakcyjne nagrody. W pakiecie startowym jest pamiątkowy medal oraz unikatowa koszulka. Miasteczko biegowe będzie znajdowało się na terenie rekreacyjnym "Kanonka" przy ul. Warsztatowej (start meta Duży Sambor oraz wszystkie biegi w Małym Samborze). Nowością na malowniczej trasie biegnącej ulicami starego miasta będą przygotowane 3 Strefy Kibica. .

W imprezie towarzyszącej biegowi głównemu odbędzie się Mały Sambor, w którym w tym roku przygotowano 6 kategorii (biegów), wszyscy uczestnicy którzy ukończą bieg otrzymają pamiątkowy medal. Dzięki firmom EATON i GPEC TCZEW zostanie rozlosowane kilkadziesiąt nagród rzeczowych dla uczestników biegów.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

KK 06.11.2015 08:05
ile jest wpisowego? a organizacja leży i kwiczy! skandalem jest, że tych pięknych koszulek i MEDALI, jest tylko 350, a zgłoszeń jest już 500. i co zrobili sprytni w swoim mniemaniu no i OSZCZĘDNI! A JAKŻE organizatorzy? napisali, że reszta pamiątkowe medale otrzyma UWAGA! -pocztą! skandaL jubileuszowy a nie bieg.

Reklama
Mama na obrotach w nowym programie „Niezły bajzel” – stand-up Mama na obrotach w nowym programie „Niezły bajzel” – stand-up Mama Na Obrotach wraz z życiową metamorfozą ogłasza nowy trzeci program stand-up pt. "Niezły Bajzel", z którym odwiedzi całą Polskę!  "Moje życie jest naprawdę na obrotach, a w głowie kłębią się dziesiątki różnych przezabawnych wspomnień i pomysłów. Początkowo w tym programie chciałam się skupić na moim Starym, ale historii jest tyle, że wyszedł... Niezły bajzel. Spodziewajcie się turbo dużej dawki śmiechu!" - przekazuje stand-uperka, która na scenę wkroczyła w 2023 roku podbijając internet śmiesznymi filmikami. Życie to nie bajka, tylko niekończący się kabaret. Zakupy kończą się pontonem w salonie, w kolejce do lekarza zdążysz poznać pół miasta, a rodzinne rady bywają tak "mądre", że lepiej ich nie sprawdzać w praktyce."Niezły Bajzel" to ponad godzina niepowtarzalnego humoru, energii i szczerości, w której codzienny bałagan zamienia się w najlepszą terapię śmiechem. To wszystko w stylu, który publiczność Matki Na Obrotach kocha najbardziej - prawdziwie, głośno i bez filtra! Uwaga: po tym występie możesz już nigdy nie spojrzeć tak samo na zakupy, lekarza... ani na własnego starego i szwagra.Wstęp na występy dla osób pełnoletnich lub powyżej 15 lat z obecnością rodzina/opiekuna.Osoby poniżej 15 roku życia nie będą wpuszczane. Podczas występu padają wulgaryzmy.Obowiązuje całkowity zakaz nagrywania wideo i robienia zdjęć.  Mama na obrotach w nowym programie „Niezły bajzel” – stand-up16 kwietnia 2026 godz. 19.00Sala widowiskowa CKiS, ul. Wyszyńskiego 10, TczewBilety: 98 zł + opłata serwisowa dostępne TYLKO na kupbilecik.plData rozpoczęcia wydarzenia: 16.04.2026 19:00 – Data zakończenia wydarzenia: 16.04.2026 21:00
Reklama
Reklama