wtorek, 7 kwietnia 2026 23:14
Reklama

Uwaga! Zmiany w kursowaniu linii nr 2

Miejski Zarząd Dróg w Tczewie oraz METEOR Sp. z o.o. informują, że od dnia   14-go września 2015r. zmieni się rozkład jazdy niektórych kursów autobusów linii 2.
Uwaga! Zmiany w kursowaniu linii nr 2

- kurs z ul. Głowackiego z godz.  4:37 zostaje przyspieszony na godz. 4:28

- kurs z dworca z godz.  10:58 zostaje opóźniony na godz. 11:06

- kurs z dworca z godz.  11:58 zostaje opóźniony na godz. 12:06

- kurs z dworca z godz.  16:35 zostaje opóźniony na godz. 16:45.

Szczegółowe rozkłady jazdy wszystkich autobusów dostępne na stronie  internetowej www.meteor.tczew.pl, oraz w dużej gablocie na terenie Węzła Komunikacyjnego.

Zmiany podyktowane są potrzebami uczniów klas 1-3 ze Szkoły Podstawowej nr 10. Zwiększyła się liczba pierwszoklasistów – po lekcjach maluchy ubierają się dłużej niż ich starsi koledzy i często nie mogły zdążyć na autobus.

Przyspieszony został  także jeden kurs, który będzie dowoził pasażerów na pociąg do Gdańska o godz. 4.53 – poprzednio nie było zgłoszeń dotyczących tego  pociągu, a jedynie autobusu nr 50 odjeżdżającego z Tczewa o godz. 5.00 i do niego rozkład jazdy był dopasowany.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Mama na obrotach w nowym programie „Niezły bajzel” – stand-up Mama na obrotach w nowym programie „Niezły bajzel” – stand-up Mama Na Obrotach wraz z życiową metamorfozą ogłasza nowy trzeci program stand-up pt. "Niezły Bajzel", z którym odwiedzi całą Polskę!  "Moje życie jest naprawdę na obrotach, a w głowie kłębią się dziesiątki różnych przezabawnych wspomnień i pomysłów. Początkowo w tym programie chciałam się skupić na moim Starym, ale historii jest tyle, że wyszedł... Niezły bajzel. Spodziewajcie się turbo dużej dawki śmiechu!" - przekazuje stand-uperka, która na scenę wkroczyła w 2023 roku podbijając internet śmiesznymi filmikami. Życie to nie bajka, tylko niekończący się kabaret. Zakupy kończą się pontonem w salonie, w kolejce do lekarza zdążysz poznać pół miasta, a rodzinne rady bywają tak "mądre", że lepiej ich nie sprawdzać w praktyce."Niezły Bajzel" to ponad godzina niepowtarzalnego humoru, energii i szczerości, w której codzienny bałagan zamienia się w najlepszą terapię śmiechem. To wszystko w stylu, który publiczność Matki Na Obrotach kocha najbardziej - prawdziwie, głośno i bez filtra! Uwaga: po tym występie możesz już nigdy nie spojrzeć tak samo na zakupy, lekarza... ani na własnego starego i szwagra.Wstęp na występy dla osób pełnoletnich lub powyżej 15 lat z obecnością rodzina/opiekuna.Osoby poniżej 15 roku życia nie będą wpuszczane. Podczas występu padają wulgaryzmy.Obowiązuje całkowity zakaz nagrywania wideo i robienia zdjęć.  Mama na obrotach w nowym programie „Niezły bajzel” – stand-up16 kwietnia 2026 godz. 19.00Sala widowiskowa CKiS, ul. Wyszyńskiego 10, TczewBilety: 98 zł + opłata serwisowa dostępne TYLKO na kupbilecik.plData rozpoczęcia wydarzenia: 16.04.2026 19:00 – Data zakończenia wydarzenia: 16.04.2026 21:00
Reklama
Reklama