sobota, 13 grudnia 2025 04:37
Reklama

PILNE. 2-latka sama spacerowała po Starym Mieście! Rodzice spali

Wczoraj (17 maja) ok. godz. 16.30 funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymali zgłoszenie od mieszkanki Tczewa, którą zaniepokoił widok samotnie „spacerującej” po Starym Mieście (ul. Sambora) dziewczynki ubranej jedynie w cienkie rajstopy. Dziecko nie miało nawet bucików.
PILNE. 2-latka sama spacerowała po Starym Mieście! Rodzice spali

- 2-latka rzeczywiście znajdowała się poza domem – mówi st. asp. Dawid Krajewski z biura prasowego KPP w Tczewie. – Pomimo tego, że dziewczynka nie potrafiła się przedstawić policjanci bardzo szybko ustalili miejsce jej zamieszkania.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że rodzice 2-latki położyli się z dzieckiem na popołudniową drzemkę. Gdy dorośli spali, dziewczynka wstała z łóżka i wyszła z mieszkania. Na szczęście nic jej się nie stało. Rodzice dziecka byli trzeźwi.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

18.05.2015 14:11
Dobrze,że są ludzie, którzy potrafią zareagować.

18.05.2015 12:30
może będzie w przyszłości znanym podróżnikiem... :)

Reklama
Reklama
Reklama