Zapraszamy do wspólnej zabawy, która potrwa do niedzieli
[WIDEO] [ZDJĘCIA] Początek „Sobótek” 2026 z Lanberry i KOMBII
Sobótkowy weekend rozpoczęły piątkowe koncerty (26.06) Lanberry i Kombii. Zespoły zagrały swoje największe przeboje. Publiczność śpiewała razem z Grzegorzem Skawińskim „Skawą” takie ponadczasowe hity jak „Nasze Randez Vous (1985), „Żyjesz jak rakieta”, „Black and white” czy nowsze jak „”Myślę o Tobie”. Na scenie wcześniej pojawiła się Lanberry, która także zaprezentowała znane z radia i stacji muzycznych przeboje jak „Co ja robię tu”, którego zespół zaaranżował wykonanie wspólnie z publicznością czy piosenkę „Ostatni most”. Specjalnie na początek barwnego weekendu ze sceny popłynął też utwór „Piątek”.
Dzisiaj, 13:42