sobota, 27 czerwca 2026 19:52
Reklama

Początek „Sobótek” 2026 z Lanberry i KOMBII

27.06.2026 13:45
12 wyświetleń
Kliknij aby odtworzyć

Sobótkowy weekend rozpoczęły piątkowe koncerty (26.06) Lanberry i Kombii. Zespoły zagrały swoje największe przeboje. Publiczność śpiewała razem z Grzegorzem Skawińskim „Skawą” takie ponadczasowe hity jak „Nasze Randez Vous (1985), „Żyjesz jak rakieta”, „Black and white” czy nowsze jak „”Myślę o Tobie”. Na scenie wcześniej pojawiła się Lanberry, która także zaprezentowała znane z radia i stacji muzycznych przeboje jak „Co ja robię tu”, którego zespół zaaranżował wykonanie wspólnie z publicznością czy piosenkę „Ostatni most”. Specjalnie na początek barwnego weekendu ze sceny popłynął też utwór „Piątek”. 

WIDEO: Wawrzyniec Mocny

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama