Twórcze Spotkania w CKIS

start 06.07.2022 10:00

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

koniec 27.07.2022 16:00

Lokalizacja: Tczew

Twórcze spotkania to kameralne warsztaty dla dzieci, w pięknym parku skrytym za Centrum Kultury i Sztuki. Po raz kolejny spotkamy się, aby tworzyć, działać i bawić się!

Tegoroczna propozycja tematyczna to szereg atrakcyjnych działań, m.in. warsztaty plastyczne, muzyczne, kreatywne, przyrodnicze. Każde spotkanie kończyć będzie wspólna zabawa z kolorową chustą animacyjną lub zabawy ruchowe. Nie zabraknie słodkiej niespodzianki!

TWÓRCZE SPOTKANIA odbywać się będą w każdą środę lipca i sierpnia. START o godz. 10.00.

Uwaga! Nasza oferta skierowana jest tylko do odbiorców indywidualnych!

LIPCOWY PLAN DZIAŁAŃ:

6 lipca – Twórcze Spotkania w CKIS – „Łąka pełna barw” – warsztaty plastyczne

Podczas pierwszego twórczego spotkania pragniemy przywitać najpiękniejszą porę roku – lato. Skupimy się na letniej łące pełnej kolorów i magii :) Będzie magicznie, bo malować będziemy na folii :)

13 lipca – Twórcze Spotkania w CKIS – „Miejski zielnik zabawowy” – Dzicy Przyrodnicy

Podczas spotkania pozachwycamy się zieleniną, która rośnie na trawnikach w samym środku miasta. Rośliny te wykorzystamy do pobudzenia dziecięcej (i dorosłej) kreatywności. Pobawimy się ich kolorami, powyplatamy z nich bransoletki i ułożymy kwietne obrazki. Nie zabraknie też dawki wiedzy o naszych miejskich chwastach, podanej w bardzo przystępnej formie zabawy!

20 lipca – Twórcze Spotkania w CKIS – „Kolorowo i tanecznie”

Szeleszczące pompony i kolorowe spódniczki są nieodzownym elementem dziecięcych zabaw czy tańców. Te, które wspólnie stworzymy staną się naszymi strojami podczas zajęć zumby poprowadzonej przez Agatę Sowę

27 lipca – Twórcze Spotkania w CKIS „Fantastyczny świat przyrody”

W czasie tych warsztatów będziemy szukali inspiracji do działań plastycznych w otaczającym nas świecie przyrody. Cudowna przyroda + Wasza wyobraźnia = fantastyczne prace.

 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.