Poniedziałek, 26.08.2019
Dovista praca
Dovista praca
Dovista praca

Warsztaty wokalne dla chóru HS Z Dorotą Wojnowską

start 27.04.2019 10:00

Harmonia Sphaerarum - Women's Choir

koniec 28.04.2019 16:00

Lokalizacja: Gniew, Plac Zamkowy 2

Tym razem zaprosiłyśmy do HS. Panią Dorotę
Wojnowską ​Chórmistrza, logopedę , konsultanta emisji i higieny głosu.


​Jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, gdzie przeprowadziła również kwalifikacje I stopnia w zakresie prowadzenia zespołów wokalnych i wok.- instrumentalnych uzyskując stopień Dr Sztuk Muzycznych. Studia podyplomowe w zakresie logopedii oraz Wiedzy o Kulturze ukończyła na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

​Swoje życie zawodowe związała z pracą z dziećmi i młodzieżą, odkrywając przed nimi piękno muzyki, ucząc śpiewu, współżycia w zespole, wychowując oraz rozwijając emocje.

​Powołała do życia i z dużym powodzeniem prowadziła chóry: Marcinek Singers-Canticum Novum w I LO im. K. Marcinkowskiego, Chór Dziewczęcy Poznańskiej Szkoły Chóralnej, młodzieżowe zespoły wokalne Animato i Akrywima.

​W dowód uznania za osiągnięcia artystyczne i pracę pedagogiczną i wychowawczą wielokrotnie została wyróżniona nagrodami państwowymi: Brązowym Krzyżem Zasługi, Medalem oraz Nagrodą Komisji Edukacji Narodowej, licznymi nagrodami Prezydenta Miasta Poznania.

​Obecnie z wielką radością prowadzi Żeński Chór Kameralny Di Nuovo, w skład którego wchodzą jej chórzystki licealne sprzed lat.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.