Poniedziałek, 26.08.2019
Dovista praca
Dovista praca
Dovista praca

Indywidualne konsultacje - Konkurs Mój Biznesplan 2019

start 25.04.2019 15:00

Dom Przedsiębiorcy w Tczewie - Inkubator Przedsiębiorczości

koniec 25.04.2019 18:00

Lokalizacja: Tczew, Obrońców Westerplatte 3

Zapraszamy uczestników konkursu na indywidualne konsultacje w ramach konkursu "Mój Biznesplan 2019"
Terminy konsultacji:
11 i 25 kwietnia 2019 r. w godz. od 15:00 do 18:00
Miejsce: Dom Przedsiębiorcy, I piętro pok. nr 12

Konsultacji będzie udzielał m.in. Adam Plutowski – absolwent Zarządzania w Hotelarstwie i Gastronomii, Zarządzania ze specjalnością Marketing i Komunikacja Społeczna oraz Marketingu w Nowych Mediach. Prowadzi markę osobistą Consulting Adam Plutowski, wspierającą lokalne firmy z sektora mikro i małych przedsiębiorstw. Z ponad 10-letnim doświadczeniem w sprzedaży i 5-letnim, zawodowym zarządzaniu marketingowym oraz zarządzaniu projektami. Współpracujący z ponad 100 mikro i małymi przedsiębiorstwami, ponad 300 placówkami edukacyjnymi i organizacjami pożytku publicznego, a także z lokalnymi mediami i firmami reklamowymi. Laureat dwóch konkursów ogólnopolskich na najwyższą sprzedaż. Więcej: www.adamplutowski.pl

Trwa VII edycja konkursu „Mój Biznesplan” skierowanego do młodzieży szkół średnich z terenu miasta Tczewa.

Celem Konkursu jest kształtowanie postaw pro-przedsiębiorczych wśród młodzieży, przedstawienie zalet prowadzenia własnego biznesu jako sposobu osiągnięcia sukcesu zawodowego, ukazanie korzyści płynących z wprowadzenia innowacji do planowanych własnych przedsięwzięć oraz oddziaływanie na kreatywne i innowacyjne podejście do biznesu.

Konkurs ma już swoją długą tradycję i z reguły ogłaszany był na jesieni, a rozstrzygnięcie miało miejsce w trakcie obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Tym razem zaczynamy wiosną, a rozstrzygnięcie odbędzie się w czerwcu br.

Więcej o konkursie na: http://dp.tczew.pl/mlodziez-na-start-rusza-konkurs-moj-biznesplan/

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.