Poniedziałek, 22.07.2019
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
Medical Tczew
Medical Tczew
Medical Tczew

Pomóż uratować życie - potrzebna krew 0 Rh+ dla 3-letniej Mariki

  • 08.05.2013, 13:46
  • (am)
Pomóż uratować życie - potrzebna krew 0 Rh+ dla 3-letniej Mariki
Podziel się:
Oceń:
3-letnia Marika Rudoman z Pruszcza Gdańskiego pilnie potrzebuje krwi O Rh+. Dziewczynka ma jutro przejść poważną operację w Akademii Medycznej w Gdańsku. Krew można oddać w Tczewie punkcie krwiodawstwa przy ul. Piaskowej.

Córka funkcjonariusza policji, Arkadiusz Rudomana, jest pacjentką Wydziału Onkologii Dziecięcej w Akademii Medycznej w Gdańsku. Jutro czeka ją poważna operacja – dziewczynka ma chłoniaka złośliwego.

Rodzina apeluje o przekazywanie tej informacji dalej i oddawanie krwi dla Mariki, jest to możliwe w  punkcie krwiodawstwa przy ul. Piaskowej 3 w Tczewie.

Telefon kontaktowy do ojca dziecka 691-490-236.

(am)

Komentarze (86)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Krzysztof
Krzysztof 06.05.2019, 17:42
cześć wszystkim jestem Krzysztof przyszedłem dać świadectwo o tym, jak wczoraj dostałem ***, szukałem kwoty ***, aby spłacić cały mój dług i byłem całkowicie bankrutem, a kiedy powiedziałem mojemu przyjacielowi, że mnie przedstawia firma o nazwie Stella Rene *** Firm, która udziela pożyczek o stawce 3% i złożyłem wniosek o *** w wysokości 100 000,00tys. Wczoraj dostaję sukces od *** wczoraj i otrzymuję *** na moje konto bankowe POK, więc mój wspaniali ludzie pomagają mi podziękować tej wspaniałej i legalnej firmie, ponieważ przybyli do kraju, aby pomóc wielu z nas w osiągnięciu sukcesu kredytowego, aw razie potrzeby kontaktu, prosimy o kontakt mailowy mrsstellarene***[email protected] w celu uzyskania szybkiej i bezpiecznej *** z tego Firma jest zaufana i gwarantuje 100%.

Krzysztof
Harris
Harris 22.04.2019, 13:40
Skyplus Private Capital Group.
Pozdrowienia dla Ciebie (SPCG).

Jesteśmy Skyplus Private Capital Group, firmą znaną jako pracująca nad rozszerzaniem swojego portfolio na całym świecie i finansowaniem projektów. Zasadniczo, pozyskujemy wiarygodne i wygodne firmy inwestycyjne / inwestorów, którzy mogą zapewnić finansowanie projektów, kapitał biznesowy lub *** komercyjne dla osób, firm lub grup z potencjalnym projektem i biznesem.

Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli ty / twoi znajomi potrzebują finansowania swoich firm, projektów lub innowacji. Jeśli mają jakiś projekt wymagający finansowania.

Czekamy na ciebie najwcześniej.

Z poważaniem,
Pan Rodney Harris.
(Oficer ***)
E-mail kontaktowy: ***[email protected]
Skyplus Private Capital Group (SPCG)
WANDA PAULA
WANDA PAULA 17.04.2019, 08:16
Mieszkam w USA na Florydzie i jestem dziś szczęśliwą kobietą? Powiedziałem sobie, że każdy pożyczkodawca, który może zmienić moje życie i *** mojej rodziny, poleci im osobę, która szuka ***. Jeśli potrzebujesz *** i masz 100% pewności, że spłacisz ***, skontaktuj się z nimi i poinformuj, że pani Sharon Coolidge Lynn odesłała Cię do nich. acceptance***[email protected]
Marcus Foster
Marcus Foster 11.04.2019, 00:39
Jesteśmy chrześcijańską organizacją, która pomaga ludziom w potrzebie pomocy finansowej. Więc jeśli przechodzisz trudności finansowe lub masz kłopoty finansowe i potrzebujesz środków na założenie własnej firmy, spłacenie rachunków, skontaktowanie się z nami teraz, oferujemy tutaj wszelkiego rodzaju ***, oferujemy 3% kredytu rocznie bez stresu, skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected]

3% oferta ***, aplikuj teraz
5
5 05.04.2019, 22:48
Dobrý den, tabule / paní
Pujcovat peníze prímo bez ratingu (úver je nyní levnější) od soukromého veritele na adrese: [email protected]
Doba trvání úvěru se pohybuje od 1 roku do 30 let.
Výše úvěru se od 50000 do 50000000 pl.

- Máte peníze do 24 hodin na svůj bankovním úctu
- nemusíte predkládat výrocní data a financní zprávy
- Termíny jsou pružné, mají platit, pokud chcete.

V prípade zájmu nás prosím kontaktujte na následující adrese:

E-mail: [email protected]
Cena: 50000 pl
Kontakt:
76543456543
E-mail: [email protected]
THOMPSON GARY
THOMPSON GARY 04.04.2019, 22:10
Witaj!
Czy potrzebujesz ***? Jestem zarejestrowanym i wiarygodnym pożyczkodawcą, udzielam pożyczek osobom mającym trudności finansowe, osobom starającym się spłacać rachunki szkolne, próbującym kupić samochód lub założyć własną firmę, wykonawców i agencje rządowe. Więcej informacji lub formularz wniosku o *** Skontaktuj się z nami przez e-mail: thompson.******@gmail.com
Zarządzanie.
Skontaktuj się z kredytem Speedy teraz !!!
EWA
EWA 30.03.2019, 00:33
cześć, czy potrzebujesz pilnej *** na opłacenie rachunków i rozpoczęcie nowej działalności? szukasz dziś bezpiecznej i autentycznej ***, aby rozwiązać swoje problemy? skontaktuj się dziś z e-mailem {mrsstellarene***[email protected]}, ponieważ jest to ta sama firma, w której potwierdziłem moją *** w wysokości 50 000 euro w piątek, a teraz przyszedłem na blog, aby wspomnieć o tej wspaniałej i miłej firmie, która pomoże ci rozliczyć moje rachunki dzisiaj i również bardzo wielkie podziękowania dla Mesa Stelli Rene, ponieważ jest miła i kiedy się z nią kontaktuje, proszę, poczujcie się swobodnie i róbcie to, o co kiedykolwiek prosiła, bo dzisiaj moje nowe życie się zaczęło i moje marzenia się spełniły i nigdy nie zawiodłem. Kiedy już osiągniesz sukces dzisiaj, ponieważ wszystko jest ze mną dobrze i dzisiaj bardzo dziękuję pani Stelli Rene.

EWA
Luka Luazed
Luka Luazed 23.03.2019, 06:34
Witajcie, moi dobrzy ludzie, nazywam sie Pamela Lukasz i jestem tutaj, po polsku, zlozylem podanie i otrzymalem pozyczke od firmy pozyczkowej Global Provission, firmy, w której otrzymalem pozyczke w wysokosci 1 000 000 PLN i zanim zawsze to uslyszalem jest wiele oszustw na tej stronie, ale dzis potwierdzilem i widze, ze na tej stronie wciaz jest legalna i bezpieczna firma kredytowa, wiec moi ludzie, prosze, nie zamykaj sprawy, dopóki nie zobaczysz wszystkiego dla siebie, panie Jamesie Simth ,firma pozyczkowa jest nadal realna i nadal pomaga ludziom z naszego kraju i wielu innych krajów dzisiaj, i jestem bardzo szczesliwy, ze teraz mam pozyczke na splate wszystkich moich dlugów, a takze, gdy potrzebujesz pozyczek, skontaktuj sie z nastepujacymi email: [email protected], aby uzyskac wiecej informacji i wierzyc, ze Global Provission pomoze ci rozwiazac twoje problemy, poniewaz to prawdziwe i tetniace zyciem Ante.
Adrian Bayford
Adrian Bayford 19.03.2019, 06:57
Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Oferujemy pomoc finansową wszelkiego rodzaju z 2% stopą procentową, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem (lehmann schulz [email protected])
Lubica
Lubica 15.03.2019, 10:05
Hľadáte prostriedky na splácanie dlhov? a začať nové podnikanie? Lubica Potocka {[email protected]} je tu, aby ste zastavili svoje finančné problémy. Ponúkame všetky druhy úverov (osobné pôžičky, komerčné úvery atď.) Poskytujeme pôžičku s úrokovou sadzbou 3%. Žia***lia, ktorí majú záujem, by mali kontaktovať nás prostredníctvom e-mailu: [email protected] Vyplňte formulár žiadosti nižšie: - úplné meno: - Požadované množstvo úveru: - Trvanie úveru: - Účel úveru: - Mesto krajina: - Telefón: - Ako si sa o nás dopočul: Ak máte záujem získať pôžičku, potom nám láskavo napíšte s požiadavkou pôžičky. Prosím, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: [email protected]
Adrian Bayford
Adrian Bayford 14.03.2019, 06:19
cześć

Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Oferujemy pomoc finansową wszelkiego rodzaju z 2% stopą procentową, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem (lehmann schulz [email protected])
Lubica
Lubica 14.03.2019, 06:06
cześć

Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Oferujemy pomoc finansową wszelkiego rodzaju z 2% stopą procentową, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem [email protected]
Mrs VICTORIA JOHNSON
Mrs VICTORIA JOHNSON 12.03.2019, 20:10
Jeśli szukasz *** w wysokości 10 000 euro do 10 000 000 euro, możesz zapłacić za ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***, *** ))
A może odmówiono Ci ***?
Złóż wniosek i uzyskaj prawdziwą *** finansową, przetworzoną i zatwierdzoną w ciągu 3 dni.
PACIFIC FINANCIAL *** FIRM, jesteś pożyczkodawcą na poziomie międzynarodowym.
Spłata *** rozpoczyna się od 3 do 35 lat.

O NATYCHMIASTOWĄ ODPOWIEDŹ I PRZETWARZANIE WNIOSKU O DNI PRACY GRANICZNEJ,
Skontaktuj się z nami bezpośrednio poprzez ten list: pacificfinancial***[email protected]

Skontaktuj się z nami, podając następujące informacje:

Pełna nazwa: ____________________________
Wymagana kwota ***: ________________
czas trwania ***: _________________________
Cel ***: ______________________
Data urodzenia: ___________________________
Płeć: _______________________________
Stan cywilny: __________________________
Adres kontaktowy: _______________________
Miasto / kod pocztowy: __________________________
Kraj: _______________________________
Zajęcie: ____________________________
Telefon komórkowy: __________________________

Wyślij prośbę o natychmiastową odpowiedź na adres: pacificfinancial***[email protected]

dziękuję

CEO.Mrs VICTORIA JOHNSON
FIRMA PACIFIC FINANCIAL ***
E-mail: pacificfinancial***[email protected]
Pani Patricia Kingsman
Pani Patricia Kingsman 11.03.2019, 13:25
Jesteśmy konsultantami finansowymi, którzy zajmują się finansami międzynarodowymi dla dowolnej liczby instrumentów bankowych. Co powiesz na znalezienie renomowanej firmy zajmującej się konsolidacją długów, która może pomóc Ci zmniejszyć miesięczną ratę, abyś miał dostęp do niedrogich opcji spłaty, a także do miejsca, gdzie będziesz mógł oddychać, jeśli chodzi o koniec miesiąca, a rachunki muszą być opłacane? Patricia Kingsman (spółka patriciakingsman.***[email protected]) jest odpowiedzią. Zmniejsz swoje płatności, aby zmniejszyć obciążenie miesięcznych wydatków. Zapraszamy do zaangażowania naszych dzierżawionych obiektów, ponieważ przekazaliśmy ponad 2 miliardy złotych w kredyty na działalność gospodarczą ponad 25 000 złotych właścicielom polskich złotych, tak jak Ty. Używamy własnej technologii wyznaczania ryzyka, aby zapewnić Ci odpowiedni kredyt na działalność gospodarczą, dzięki czemu możesz rozwijać swój biznes. Nasze usługi są szybkie i niezawodne, *** są zatwierdzane w ciągu 8 godzin od pomyślnego zastosowania.

* *** osobiste
* Pożyczka konsolidacyjna zadłużenia
* Kredyt studencki,
* Kredyty samochodowe
* Kredyty samochodowe
* *** na nieruchomości
* Kredyty refinansowe
* Kredyty konsolidacyjne zadłużenia
* *** na edukację
* *** na gospodarstwo
* *** korporacyjne
* Kredyty na rozpoczęcie działalności

Oferujemy kredyty o minimalnym zasięgu 5 000,00 złotych polskich do maksymalnie 500 milionów złotych, usługi firmy pożyczkowej Patricia Kingsman dostaniesz *** o oprocentowanej cenie 2% i *** na okres od 1 do 20 lat na spłatę *** (bezpieczny i niezabezpieczony). Naszym celem jest zapewnienie doskonałych profesjonalnych usług finansowych. Pośrednicy / konsultanci / brokerzy mogą przyjmować swoich klientów i są w 100% chronieni. W pełni ufamy, że będziemy współpracować na rzecz korzyści wszystkich zaangażowanych stron. Nie utrzymuj swoich problemów finansowych dla siebie, aby nie być mistrzem zadłużenia ani finansowymi obciążeniami, dlatego musisz szybko skontaktować się z nami, aby rozwiązać problemy finansowe. Będzie to dla nas wielką radością, gdy będziesz stabilny finansowo.
Napisz do nas przez: patriciakingsman.***[email protected]

Z poważaniem,
Pani Patricia Kingsman.

Posiadamy certyfikat i oferujemy szybkie i niezawodne usługi ....
Pani Patricia Kingsman
Pani Patricia Kingsman 11.03.2019, 13:25
Cześć wszystkim,

Witamy w przyszłości! Łatwe finansowanie dzięki spółce pożyczkowej Patricia Kingsman.

Czy szukasz opcji finansowania dla swoich nowych planów biznesowych, Czy szukasz *** na rozbudowę istniejącego biznesu, Czy masz kłopoty z niezapłaconymi rachunkami i nie wiesz, w którą stronę iść lub gdzie zabierać się do dzieła? Czy Twoje banki zostały odrzucone? Firma pożyczkowa Patricia Kingsman. mówi TAK, kiedy twoje banki mówią NIE. Skontaktuj się z nami, ponieważ oferujemy usługi finansowe przy niskim i dostępnym oprocentowaniu w wysokości 2% dla pożyczek długo i krótkoterminowych (zabezpieczonych i niezabezpieczonych). Zainteresowani wnioskodawcy powinni skontaktować się z nami w sprawie dalszych procedur pozyskania kredytu.

Usługi obejmują:

* Pożyczka samochodowa
* Pożyczka na dom
* Pożyczka na samochód ciężarowy
* Kredyt hipoteczny
* Kredyt konsolidacyjny zadłużenia
* Pożyczka biznesowa
* Pożyczka osobista
* Pożyczka studencka.

Z firmą pożyczkową Patricia Kingsman. możesz pożegnać się ze wszystkimi kryzysami finansowymi i trudnościami, ponieważ jesteśmy certyfikowani, godni zaufania, rzetelni, wydajni, szybcy i dynamiczni.
E-mail: patriciakingsman.***[email protected]

Pozdrowienia,
Pani Patricia Kingsman
Pani Patricia Kingsman
Pani Patricia Kingsman 11.03.2019, 13:24
Uwaga

Jesteśmy konsultantem finansowym, który zajmuje się finansami międzynarodowymi dla dowolnej liczby instrumentów bankowych. Mamy dostęp / kontakty do pozyskania od 10 000 do 500 milionów dolarów, z naszą firmą (wypożyczalnia Patricia Kingsman) i innymi bankami typu TOP PRIME AA, takimi jak Bank of America, HSBC, Lloyds, Wells Fargo, najlepsze banki dla pożyczek SBA itp. .

Zapraszamy do angażowania naszych dzierżawionych obiektów w programy handlowe, finansowanie projektów, ulepszanie linii kredytowych, *** korporacyjne (*** na rozpoczęcie działalności lub *** na rozszerzenie działalności) i wiele innych.

Przekazaliśmy ponad 1 miliard USD kredytów biznesowych dla ponad 17 000 właścicieli firm, takich jak Ty. Używamy własnej technologii wyznaczania ryzyka, aby zapewnić Ci odpowiedni kredyt na działalność gospodarczą, dzięki czemu możesz rozwijać swój biznes. Nasze usługi są szybkie i niezawodne, *** są zatwierdzane w ciągu 24 godzin od pomyślnego zastosowania. Oferujemy *** o minimalnym zakresie od 10 000 USD do maksymalnie 500 milionów USD.

Czy masz kłopoty z niezapłaconymi rachunkami i nie wiesz w którą stronę iść lub dokąd się zwrócić? Co powiesz na znalezienie renomowanej firmy zajmującej się konsolidacją długów, która może pomóc Ci zmniejszyć miesięczną ratę, abyś miał dostęp do niedrogich opcji spłaty, a także do miejsca, gdzie będziesz mógł oddychać, jeśli chodzi o koniec miesiąca, a rachunki muszą być opłacane? Patricia Kingsman jest spółką pożyczkową. Zmniejsz swoje płatności, aby zmniejszyć obciążenie miesięcznych wydatków. skontaktuj się z nami poprzez e-mail (patriciakingsman.***[email protected])

Pośrednicy / konsultanci / brokerzy mogą przyjmować swoich klientów i są w 100% chronieni. W pełni ufamy, że będziemy współpracować na rzecz korzyści wszystkich zaangażowanych stron. Nie utrzymuj swoich problemów finansowych dla siebie, aby nie być mistrzem zadłużenia ani finansowymi obciążeniami, dlatego musisz szybko skontaktować się z nami, aby rozwiązać problemy finansowe. Będzie to dla nas wielką radością, gdy będziesz stabilny finansowo.
Napisz do nas przez: patriciakingsman.***[email protected]

pozdrowienia
Pani Patricia Kingsman
E-mail: patriciakingsman.***[email protected]
Motto: Oferujemy najszybsze i niezawodne usługi finansowe
Firma pożyczkowa Patricia Kingsman
Firma pożyczkowa Patricia Kingsman 11.03.2019, 13:23
Pozdrowienia..
Prosimy o kontakt w celu uzyskania bezpiecznej i niezabezpieczonej *** z oprocentowaniem 2%
........................................

Czy trudności gospodarki dotykają cię w tym roku? Jeśli twoja odpowiedź brzmi "tak", potrzebujesz ***. Jestem Patricia Kingsman, właściciel firmy pożyczkowej Oferujemy bezpieczne *** o oprocentowaniu 2%.

* Czy jesteś finansowo ściśnięty?
* Czy szukasz funduszy na spłatę kredytów i długów?
* Czy szukasz finansowania, aby założyć własną firmę?
* Czy potrzebujesz pożyczek prywatnych lub firmowych do różnych celów?
* Czy szukasz pożyczek na realizację dużych projektów?

Jeśli wystąpi którykolwiek z powyższych problemów, możemy Ci pomóc, ale chcę, abyś zrozumiał, że udzielamy pożyczek przy oprocentowaniu 2%.

* Pożycz wszystko do 95 000 000 zł.
* Wybierz od 1 do 20 lat, aby spłacić.
* Wybierz pomiędzy Planem miesięcznych i rocznych spłat.
* Warunki elastycznej ***.
Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego adresu e-mail: patriciakingsman.***[email protected]

Obiecujemy 100% gwarancji, że otrzymasz *** na koniec tej transakcji ***. Nie ma kontroli bezpieczeństwa, nie ma kontroli kredytowej

pozdrowienia
Patricia Kingsman
Firma pożyczkowa Patricia Kingsman
Pani Patricia Kingsman
Pani Patricia Kingsman 11.03.2019, 13:22
OFERUJEMY WSZYSTKIE RODZAJE POŻYCZEK - STOSUJ SIĘ DO PRZYCHODÓW KREDYTOWYCH.

Czy jesteś mężczyzną lub kobietą biznesu? Czy jesteś w jakimkolwiek bałaganie finansowym lub Czy potrzebujesz funduszy na założenie własnej firmy? Czy potrzebujesz ***, aby rozpocząć ładną małą skalę i średni biznes? Czy masz niski wynik kredytowy i trudno jest uzyskać *** kapitałową od lokalnych banków i innych instytucji finansowych ?. Zainteresowani wnioskodawcy powinni skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: Patriciakingsman.***[email protected]

Nasze *** są dobrze ubezpieczone, ponieważ najwyższy poziom bezpieczeństwa jest naszym priorytetem. Naszym głównym celem jest pomóc Ci uzyskać usługi, na które zasługujesz. Nasz program to najszybszy sposób, aby uzyskać to, czego potrzebujesz w mgnieniu oka. Zmniejsz swoje płatności, aby zmniejszyć obciążenie miesięczne wydatki. Zyskaj elastyczność, z której możesz korzystać w dowolnym celu, od wakacji, przez edukację po wyjątkowe zakupy. Zainteresowani wnioskodawcy powinni skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: patriciakingsman.***[email protected]

Oferujemy szeroki zakres usług finansowych, w tym: planowanie biznesowe, finansowanie działalności komercyjnej i deweloperskiej, nieruchomości i kredyty hipoteczne, kredyty konsolidacyjne, *** dla przedsiębiorstw, *** prywatne, kredyty refinansowe do domu o niskim oprocentowaniu 2,00% rocznie dla osób fizycznych, firm i organy korporacyjne. Zyskaj to, co najlepsze dla swojej rodziny i posiadasz swój wymarzony dom, a także nasz program ogólnych pożyczek. Zainteresowani wnioskodawcy powinni skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: Patriciakingsman.***[email protected]

OFERUJEMY WSZYSTKIE RODZAJE POŻYCZEK - STOSUJ SIĘ DO PRZYCHODÓW KREDYTOWYCH.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji: patriciakingsman.***[email protected]
Uprzejmie napisz do nas z informacją o pożyczce;
- Pełne imię:
- Wymagana kwota ***:
- Czas trwania ***:
- Cel ***:
- Miasto / państwo:
- Telefon:
- Jak o nas usłyszałeś:

Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem ***, to napisz do nas z wymogiem ***. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji: patriciakingsman.***[email protected]
Z poważaniem,
Pani Patricia Kingsman

Czekamy na wiadomość od ciebie JAK NAJSZYBCIEJ

Zainteresowani wnioskodawcy powinni skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: patriciakingsman.***[email protected]
Pani Patricia Kingsman
Pani Patricia Kingsman 11.03.2019, 13:20
Nazywam się Pani Patricia Kingsman, jesteśmy nowymi kredytodawcami kredytowymi z 2019 r. I lubimy pomagać każdej jednostce, która potrzebuje pomocy finansowej, którą oferujemy od 500 000,00 zł i 5.000.000,00 zł, a także pożyczamy w euro powyżej, więc jeśli potrzebujesz pomocy uprzejmie wyślij nam wiadomość e-mail na adres: patriciakingsman.***[email protected], aby Twoja transakcja kredytowa mogła się odbyć teraz, gdy otrzymasz *** w ciągu najbliższych 8 godzin, jest to szybki przelew i jest bezpieczny bez żadnych opóźnień. Więc e-mail: patriciakingsman.***[email protected], jeśli zainteresowany

E-mail: patriciakingsman.***[email protected]
Pani Patricia Kingsman
Pani Patricia Kingsman 11.03.2019, 13:19
WITAMY W PATRICIA KINGSMAN patriciakingsman.***[email protected] naszym celem jest zapewnienie doskonałej profesjonalnej obsługi.

Czy jesteś mężczyzną lub kobietą biznesu? Czy jesteś w jakimś bałaganie finansowym, czy potrzebujesz funduszy na założenie własnej firmy? Czy potrzebujesz ***, aby rozpocząć ładną małą skalę i średni biznes? Czy masz niski wynik kredytowy i trudno jest uzyskać *** kapitałową od lokalnych banków i innych instytucji finansowych ?.

Nasze *** są dobrze ubezpieczone, ponieważ najwyższy poziom bezpieczeństwa jest naszym priorytetem. Naszym głównym celem jest pomóc Ci uzyskać usługi, na które zasługujesz. Nasz program to najszybszy sposób, aby uzyskać to, czego potrzebujesz w mgnieniu oka. Zmniejsz swoje płatności, aby zmniejszyć obciążenie miesięcznych wydatków. Zyskaj elastyczność, z której możesz korzystać w dowolnym celu - od wakacji, przez edukację po wyjątkowe zakupy

Oferujemy szeroki zakres usług finansowych, w tym: *** osobiste, kredyty konsolidacyjne, *** biznesowe, kredyty edukacyjne, *** hipoteczne, *** niezabezpieczone, kredyty hipoteczne, kredyty hipoteczne, kredyty studenckie, kredyty komercyjne, kredyty samochodowe, *** inwestycyjne, Kredyty rozwojowe, kredyty na zakup, kredyty budowlane, o niskim oprocentowaniu 2% rocznie dla osób fizycznych, firm i instytucji. Zyskaj to, co najlepsze dla swojej rodziny i posiadasz swój wymarzony dom, a także nasz program ogólnych pożyczek.

OFERUJEMY WSZYSTKIE RODZAJE POŻYCZEK - STOSUJ SIĘ DO PRZYCHODÓW KREDYTOWYCH.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji: patriciakingsman.***[email protected]
Uprzejmie napisz do nas z informacją o pożyczce;

INFORMACJA DLA WSPÓLNEGO

1) Pełne nazwy:
2) Kraj:
3) adres:
4) Stan:
5) Płeć:
6) Stan cywilny:
7) Zawód:
8) Numer telefonu:
9) Miesięczny dochód:
10) Next of Kin:
11) Wymagana kwota ***:
12) Czas trwania ***:
13) Cel ***:
14) Konkretna data potrzebna ***:

Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem ***, to napisz do nas z wymogiem ***.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji: patriciakingsman.***[email protected]

Z poważaniem,
Pani Patricia Kingsman
patriciakingsman.***[email protected]

Czekamy na wiadomość od ciebie JAK NAJSZYBCIEJ

Zainteresowani wnioskodawcy powinni skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: patriciakingsman.***[email protected]

Pozostałe