Środa, 12.12.2018
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Pomóż uratować życie - potrzebna krew 0 Rh+ dla 3-letniej Mariki

  • 8.05.2013, 13:46
  • (am)
Pomóż uratować życie - potrzebna krew 0 Rh+ dla 3-letniej Mariki
Podziel się:
Oceń:
3-letnia Marika Rudoman z Pruszcza Gdańskiego pilnie potrzebuje krwi O Rh+. Dziewczynka ma jutro przejść poważną operację w Akademii Medycznej w Gdańsku. Krew można oddać w Tczewie punkcie krwiodawstwa przy ul. Piaskowej.

Córka funkcjonariusza policji, Arkadiusz Rudomana, jest pacjentką Wydziału Onkologii Dziecięcej w Akademii Medycznej w Gdańsku. Jutro czeka ją poważna operacja – dziewczynka ma chłoniaka złośliwego.

Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew
Ogłoszenie lokalne Tczew

Rodzina apeluje o przekazywanie tej informacji dalej i oddawanie krwi dla Mariki, jest to możliwe w  punkcie krwiodawstwa przy ul. Piaskowej 3 w Tczewie.

Telefon kontaktowy do ojca dziecka 691-490-236.

(am)

Komentarze (43)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
demetrios
demetrios 30.11.2018, 10:57
dzień dobry

Czy potrzebujesz pilnej ***, aby zaspokoić swoje potrzeby finansowe? Oferujemy *** od 2000 do 50 000 000,00, jesteśmy niezawodni, wydajni, szybcy i dynamiczni, bez sprawdzania wiarygodności kredytowej i oferujemy 100% gwarancję na *** zagraniczne podczas tego transferu.

Wydajemy *** w dowolnej walucie z oprocentowaniem 2% dla wszystkich pożyczek. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego e-maila.

Zaloguj się, jeśli jesteś zainteresowany

E-mail: [email protected]


Pozdrowienia,
Pan Demetrios Daniel
[email protected]

2% oferta kredytowa
Ewa Teresa
Ewa Teresa 28.09.2018, 13:22
Witam, jestem Ewa Teresa mieszkająca obecnie w Polsce, Bóg pobłogosławił mnie dwójką dzieci i śliczną żoną, obiecuję dzielić to świadectwo z powodu Bożej łaski w moim życiu, 2 dni temu byłem w rozpaczliwej potrzebie pieniędzy, więc pomyślałem Po otrzymaniu *** wpadłem w niewłaściwe ręce, które twierdziły, że są pożyczkodawcą, nie wiedząc, że są oszustwem, odebrali mi 9000zł i odmówili mi wysłania e-maila, ponieważ wtedy byłem zakłopotany i straciłem nadzieję, ale Bóg przyszedł mi na ratunek, jeden Wierny dzień Poszedłem do kościoła po służbie podzieliłem się pomysłem z przyjaciółką i ona przedstawiła mnie firmie pożyczkowej JORGE GRACE, powiedziała, że ​​dostała 400000zł od pani JORGE, C.E.O inwestycji w *** Grace, więc zebrałem jej adres e-mail , Powiedziała mi zasady i regulacje i poszedłem za nimi, a następnie po przetworzeniu Dokumentów, Dała mi moją *** w wysokości 1000000 zł ... Więc jeśli jesteś zainteresowany pożyczką, możesz również skontaktować się z nią w tym e-mailu (jorgegrace***[email protected]) Jestem pewien, że Ona również ci pomoże, że jest prawdziwa i prawna, nie jest wiedząc, że robię to teraz, szybko skontaktuj się z nią, jeśli potrzebujesz pilnej pomocy i niech Bóg cię błogosławi

Ewa Teresa
murphy brooks
murphy brooks 25.08.2018, 03:00
PILNA I NIEZAWODNA OFERTA POŻYCZKI STOSUJE SIĘ TERAZ.
[email protected])

Szukasz *** komercyjnej? pożyczka osobista, pożyczka hipoteczna, pożyczka hipoteczna, ćwiczenie studenckie, kredyt konsolidacyjny, niezabezpieczone ***, kapitał podwyższonego ryzyka itp. Czy z jakiegoś powodu zostałeś odrzucony przez bank lub instytucję finansową? Jesteśmy prywatnymi pożyczkodawcami, którzy udzielają kredytów firmom i osobom prywatnym o niskiej i przystępnej stopie procentowej w wysokości 2%. Jeśli jesteś zainteresowany pożyczką? Skontaktuj się z nami dzisiaj pod adresem ([email protected]) i dzisiaj uzyskaj ***.



PILNA OFERTA KREDYTOWA, ZAPYTAJ JUŻ TERAZ, JEŚLI POTRZEBUJESZ PILNEJ PIENIĄDZE NA SWÓJ BIZNES.

Czy potrzebujesz pilnej *** i innej pomocy finansowej?
Pożycz wszystkie rodzaje pożyczek na dwa procent (2%) odsetek. wyślij nam teraz e-mail
przez: [email protected] z następującymi informacjami, jeśli
potrzebujesz pilnej ***, jest to w 100% gwarantowane.

Pełne imię i nazwisko:
Lata:
Numer telefonu:
Kraj:
Zawód:
Kwota ***
Czas trwania ***
Cel ***:
Miesięczny przychód:

Skontaktuj się z naszym biurem za pomocą poniższego adresu e-mailowego: [email protected]

Pozdrowienia,
Murphy pożycza ***.
Uzyskaj tutaj pilną ***?
Uzyskaj tutaj pilną ***? 24.08.2018, 13:25
Specjalizujemy się w usługach finansowych, oferując kredyty lokalne / międzynarodowe, zapewniając zabezpieczone i niezabezpieczone opcje pożyczek osobom fizycznym i instytucjom współpracującym przy bardzo konkurencyjnych stawkach kredytowych i elastycznych warunkach w celu spełnienia wszelkich warunków finansowych. Nie ma znaczenia, czy masz słaby wynik kredytowy, wciąż możemy zapewnić Ci szybką gotówkę na niespodziewane Skontaktuj się z nami teraz, aby uzyskać szybkie i przystępne ***, które odpowiadają wszystkim budżetom i wymaganiom: [email protected]
oferta ***, aplikuj teraz
oferta ***, aplikuj teraz 24.08.2018, 02:20
UWAGA:
witamy w Jackson Mike *** Company Oferujemy *** dla osób na złe kredyty, *** w domu poprawy, *** osobiste i biznesowe, student szukający pomocy finansowej i firm itp. o bardzo niskim oprocentowaniu i zabezpieczeniem lub bez. każdy zainteresowany powinien skontaktować się z nami poprzez e-mail jacksonmike***[email protected] z następującymi informacjami, proszę wypełnić i zwołać poniższe informacje;
******************************************* *****
Informacje pożyczającego
pełne imię i nazwisko:
kraj:
adres:
wiek:
0ccupation:
stan cywilny:
miejsce pracy:
seks:
Telefon:
numer telefonu komórkowego:
miesięczny przychód:
kwota wymagana w EUR lub USD:
cel ***:
Czas trwania ***:
jak pilnie potrzebujesz ***:
rozumiesz angielski ?:
na jakiej stronie znalazłeś naszą reklamę ?:
******************************
Pan Jackson Jackson
E-MAIL: jacksonmike***[email protected]
Seweryn Kwiatkowski
Seweryn Kwiatkowski 23.08.2018, 17:21
Witam wszystkich, nazywam się Seweryn Kwiatkowski, właśnie dostaję *** od Pameli Rosa Flores, nigdy nie wierzę, że zobaczę dobrego kredytodawcę kredytowego takiego jak ona, ale teraz uważam, że istnieje dobry pożyczkodawca, więc oto mój adres e-mail address: [email protected] lub możesz wysłać go e-mailem: [email protected]
ewcia
ewcia 23.08.2018, 15:11
Dzień dobry, wszyscy to czytają, jestem ewcia po imieniu i jestem z Polski, jestem tutaj, aby dać krótkie świadectwo o tym, jak udało mi się uzyskać prawdziwą i uzasadnioną *** od pani Jorge Grace pożyczkodawcy, byłem w rozpaczliwej potrzebie pieniędzy po tym, jak zostałem oszukany przez kilka firm pożyczkowych, które chciały mi pomóc, ale nigdy tego nie zrobiły, odebrali mi dużo pieniędzy i nie pozostało mi nic, aż do wiernego dnia rozmawiałem z moją przyjaciółką, która właśnie spłaciła *** od Jorge Grace Firma pożyczkowa, Moja przyjaciółka dała mi swoją pocztę i wszystko, co potrzebne, aby się z nią skontaktować. Tak więc pewnego dnia wysłałem pocztą do firmy z żądaniem *** w wysokości 60 000,00zł, aby spłacić swoje długi i założyć nowy biznes, dostałem odpowiedź od oni i powiedzieli mi, żebym się nie martwił, że oni mi pomogą, więc dałem im spróbować i proszę ich, aby przystąpili do transakcji ***, ku mojemu największemu zaskoczeniu po tym wszystkim, co mnie tak zszokowało, że pomogli mi z pożyczką po tym, jak zgodzę się na warunki ***, mm zadowolony dzisiaj z moim rodzina i jestem również bardzo wdzięczny, że dostałem *** od nie powiodło się, nigdy nie wierzyłem, że nadal istnieje wiarygodny pożyczkodawca ***, dopóki nie znajdę pani Jorge Grace, która pomaga mi wszystkim dzięki niej jestem wdzięczna, proszę, jeśli jesteś Potrzeba jakiejkolwiek *** ***, proszę uważaj na oszustów, jeśli potrzebujesz ***, możesz skontaktować się z panią Jorge Grace zaufanym wiarygodnym pożyczkodawcą i wierzę, że pomoże ci tak, jak mi pomogła, jeśli potrzebujesz pilnie *** skontaktuj się z nią przez e-mail {jorgegrace***[email protected]} Pomoże ci, modlę się, aby Bóg ją dla mnie błogosławił.

ewcia
linda moore
linda moore 20.08.2018, 05:32
Oto przystępna pożyczka, która zmieni Twoje życie na zawsze, jestem pani Linda Moore certyfikowanym pożyczkodawcą, lindamoore***[email protected] Oferuję *** dla sektora prywatnego i publicznego, które potrzebują pomocy finansowej w niskim oprocentowaniu 2%. Zły kredyt do przyjęcia, Warunki są bardzo proste i rozważne. I Pani Linda Moore jest gotowa pomóc mniejszym przywilejom finansowym osiągnąć swoje marzenia Czy szukałeś legalnego pożyczkodawcy w Internecie tutaj, kończę twój problem finansowy Moją misją jest pomoc w przywróceniu mniejszego przywileju finansowego moja firma bardzo pomaga firm i osób fizycznych w biznesie oraz spłatę zaległych rachunków, czy potrzebujesz wszelkiego rodzaju *** Mamy sieć inwestorów, którzy są gotowi zapewnić fundusze w dowolnej wysokości osobom i organizacjom na rozpoczęcie działalności i operacje (EG) hipotek, kredyty mieszkaniowe kredyty na działalność gospodarczą i złe kredyty komercyjne, kredyty komercyjne, kredyty obrotowe, kredyty budowlane, kredyty samochodowe, kredyty hotelowe i studenckie, *** osobiste, kredyty konsolidacyjne zadłużenia, na co czekasz, dlaczego nie spróbuj Pani Linda Moore *** do domu i uwolnij się od długów, każdy zainteresowany klient powinien skontaktować się ze mną jak najszybciej (lindamoore***[email protected])
kkkk
kkkk 14.07.2018, 11:48
Dziecko potrzebuje pomocy, a wy pierdoły wypisujecie wykorzystując cudze nieszczęście. Wstydżcie się chamy.
Pamela Rosa Flores
Pamela Rosa Flores 11.07.2018, 13:34
Cześć, jestem Pamela Rosa Flores, wiarygodna i wiarygodna pożyczkodawca. Udzielam *** z jasnymi i łatwymi do zrozumienia warunkami z 2% odsetkami. Zapewniam kredyty na działalność gospodarczą, *** osobiste, kredyty studenckie, kredyty samochodowe i *** na spłatę rachunków. Jeśli potrzebujesz ***, skontaktuj się ze mną bezpośrednio: [email protected]
ahmet
ahmet 28.06.2018, 11:28
Czy potrzebujesz ***? jeśli potrzebujesz ***, uprzejmie skontaktuj się ze mną poprzez e-mail [email protected]
martha logan
martha logan 28.05.2018, 12:19
POTRZEBUJESZ KREDYTU, KTÓRYM NALEŻY STOSOWAĆ ...
Cześć,
Nazywam się Mrs marth Logan, jestem z CHICAGO USA, jestem żonaty, mam
szukałem prawdziwej firmy pożyczkowej przez ostatnie 5 miesięcy i
dostałem tylko wiele oszustw, które sprawiły, że ufam im i na końcu
dnia, wzięli moje pieniądze, nie dając nic w zamian, wszystko
Straciłem nadzieję, byłem zdezorientowany i sfrustrowany, uważam to za bardzo
trudno wyżywić rodzinę, nigdy nie chciałem mieć nic do roboty
z firmami wypożyczającymi internet, więc poszłam pożyczyć pieniądze od
przyjaciółko, powiedziałem jej wszystko, co się stało, a ona powiedziała, że ​​może mi pomóc, że
ona zna firmę pożyczkową, która może mi pomóc z dowolną kwotą pożyczki
które potrzebowałem przy bardzo niskim oprocentowaniu 2%, że właśnie dostałem
Pożyczka od nich, ona kierowała mną, jak ubiegać się o pożyczkę, zrobiłem
Jak mi powiedziała, złożyłem podanie w wiadomości e-mail: ([email protected]),
Nigdy nie wierzyłem, ale próbowałem i do mojego
Największą niespodzianką było to, że otrzymałem pożyczkę w ciągu 24 godzin, nie mogłem w to uwierzyć
Jestem znów szczęśliwy i bogaty i dziękuję Bogu za taką pożyczkę
takie firmy wciąż istnieją o oszustwach wszędzie,
proszę, radzę wszystkim, którzy potrzebują pożyczki, aby przejść do
([email protected]) nigdy cię nie zawiedzie, i
Twoje życie zmieni się tak jak moje.
Skontaktuj się szybko z firmą Kelvin Loans COMPANY i zdobądź od nich pożyczkę,
Niech Bóg błogosławi spółce Williams za jej prawdziwą ofertę pożyczki.
Pamiętaj, aby skontaktować się z Williams Loan o pożyczkę, ponieważ dostałem pożyczkę
Sukces tej firmy bez stresu.

Skontaktuj się z nimi, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poniższego kontaktu

E-MAIL: [email protected]
Pan Derek Douglas
Pan Derek Douglas 24.05.2018, 15:46
cześć

Czy jesteś mężczyzną lub kobietą biznesu? Czy przez jakiś stres finansowy czy potrzebujesz funduszy na założenie firmy? Czy masz zły kredyt?

Są to rodzaje kredytów, które oferujemy i wiele więcej

) Personal Loan, Business Expansion.
b) Rozpoczęcie działalności i szkolenie.
c) Konsolidacja długów.
d) kredyt mieszkaniowy
e) kredyt rolny
f) Kredyt ogólny

Czy potrzebujesz pożyczki / pomocy finansowej? Możemy pomóc Ci zabezpieczyć swoją przyszłość
finansowo w ciągu 24 godzin.

W przypadku dodatkowych pytań i złożenia wniosku o tę ofertę pożyczki
wyślij swoje odpowiedzi na: [email protected]


pozdrowienia
Pan Derek Douglas
[email protected]
Dr Peter
Dr Peter 19.05.2018, 14:39
Potrzebuję modułu sprawdzania pisowni, aby pomóc mi odzyskać moje przedmioty i uratować moje małżeństwo: Wyślij go na adres: [email protected]

1) cel miłości
2) Zaklęte zaklęcia miłosne
3) Rozwód
4) Listy małżeńskie
5) Czar wiążący.
6) Czary rozpadu
7) Zapobieganie dawnemu kochankowi
8.) Zostaniesz wprowadzony do obrotu w swoim biurze / zaklęcie Loterii
9) zadowoli twojego kochanka
10) Zaklęcie Hiv
Skontaktuj się z tym wspaniałym człowiekiem, jeśli masz jakiś problem z trwałym rozwiązaniem
przez [email protected] whatsApp dodaj mnie lub zadzwoń na ten numer +2348132537313
DAVID SONG
DAVID SONG 12.05.2018, 06:17
Pożyczki osobiste, pilne, z gwarancją Witaj Potrzebujesz finansowania dla swojego domu, swojej firmy, na zakup samochodów, na zakup samochodów
rower, do stworzenia Twojej firmy, do Twoich osobistych potrzeb? Nie martwisz się Zapewniamy pożyczki osobiste o wartości od 5 000 do 15 000 000 euro, przy stopie kuponu 3%, niezależnie od wartości. Powiedz nam w żądaniu pożyczki, jaką dokładnie kwotę chcesz i datę. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać osobiste pożyczki:
email: ([email protected])

BEST REGARD :: DAVID SONG
KONTAKT E-MAIL :: [email protected]
WHATS-APP KONTAKT +917812004179
kesim
kesim 9.05.2018, 09:50
witam, potrzebujemy 5 dawców nerki za rozsądną kwotę 550 000 $ w trybie pilnym.
zainteresowana osoba powinna natychmiast skontaktować się z nami.
email: [email protected]
LUIS CARLOS
LUIS CARLOS 8.05.2018, 03:55
POTRZEBUJESZ KREDYTU, JEŚLI TAK ZASTOSUJE TERAZ.

Oferujemy kredyty i usługi finansowe wszelkiego rodzaju. Nasza pożyczka waha się od kredytów dla firm do indywidualnych oraz warunków długoterminowych i krótkoterminowych, przy korzystnych stopach procentowych (2%). Nasz proces kredytowy jest bardzo szybki i niezawodny z gwarancjami. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług, odwiedź nas na nasz adres e-mail ( [email protected] ) poinformuj nas o kwocie pożyczki, której potrzebujesz i chcesz czas trwania pożyczki. My czekam na wiadomość od Ciebie. Możesz wysłać wiadomość na poniższy adres e-mail. [email protected]

UWAGA: wszystkie wiadomości e-mail należy przesyłać na adres: [email protected]
Mr Greg Ivanovic
Mr Greg Ivanovic 24.04.2018, 17:31
Złóż wniosek o szybką i wygodną pożyczkę, aby zapłacić rachunki i poszukaj finansowania, aby założyć własne projekty biznesowe na najtańszej stopie procentowej w wysokości 2%. Czy jesteś wyciśnięty finansowo? czy szukasz pożyczek na spłatę długów? skontaktuj się z nami przez: [email protected] lub Whats App number +1 (845) 731 5341
Mrs Lola Daniel
Mrs Lola Daniel 7.02.2018, 16:14
Czy potrzebujesz wszelkiego rodzaju pożyczek?
Czy jesteś w jakimś bałaganie finansowym, czy potrzebujesz funduszy na założenie własnej firmy?
Oto okazja, aby uzyskać małe i duże pożyczki, aby ulepszyć i rozpocząć działalność jakiejkolwiek innej firmy. udzielamy pożyczek społeczeństwu po bardzo obniżonej stopie procentowej na poziomie 3%. Jesteśmy dynamiczni, rzetelni, wydajni i godni zaufania. Skontaktuj się z nami teraz, aby uzyskać krótko- i długoterminowe pożyczki. Skontaktuj się z nami teraz, aby uzyskać więcej informacji i zastosowanie.

Oferujemy pożyczki osobiste, kredyty konsolidacyjne, venture capital, kredyty na działalność gospodarczą, kredyty edukacyjne, kredyty mieszkaniowe lub pożyczki z dowolnego powodu! Nasza metoda daje jednak szansę na określenie wymaganej kwoty pożyczki oraz czasu, na jaki możesz sobie pozwolić

E-MAIL: [email protected]

UDZIELAMY TWOJEJ POŻYCZKI ZE WZGLĘDU NA SWOJĄ KORESPONDENCJĘ ORAZ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZGODNIE Z NORMĄ.

Pozdrowienia,
Pani Lola Daniel

E-MAIL: [email protected]
alison
alison 25.01.2018, 09:34
Jestem bardzo szczęśliwy z powodu nowej pustej karty, do której zostałem wysłany
codziennie wypłacaj maksymalnie 5000 $ za pośrednictwem ([email protected]).
Jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu, ponieważ w zeszłym tygodniu dostałem mój i użyłem go, aby zdobyć 150 000 $. Madam, którą daje Melisa
wydać kartę publicznie, ale jest to nielegalne, ale jest
jest czymś miłym i ona RÓWNIEŻ DAJE KREDYT W STOPNIU 3%. zdobądź swoją z madam Melisa już dziś! Po prostu wyślij e-mail
na ([email protected])
lub watsapp +16315383658

Pozostałe