Kawa z Gazetą Tczewską z Mirosławem Augustynem, starostą tczewskim. Nie ignoruję Rady Powiatu!

  • 13.07.2022, 18:07
  • Wawrzyniec Mocny
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Po sesji absolutoryjnej Rady Powiatu Tczewskiego, w której Zarząd Powiatu nie otrzymał absolutorium ani wotum zaufania, zaprosiliśmy starostę Mirosława Augustyna do udzielenia wywiadu w ramach cyklu Kawa z Gazetą Tczewską. Podczas rozmowy starosta zaprzeczył, by ignorował prace komisji Rady Powiatu. O swojej nieobecności podczas spotkania z premierem Mateuszem Morawieckim wyraził się krótko: „nie zostałem zaproszony”. Pytany o uzyskanie mandatu starosty spoza rady ocenił: „jeśli jest większość, nie widzę problemu...”

 

!! ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA WYWIADU KAWA Z GAZETĄ TCZEWSKĄ Z MIROSŁAWEM AUGUSTYNEM STAROSTĄ TCZEWSKIM !!

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (4)


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Skrzat Samborek
Skrzat Samborek 14.07.2022, 13:13
Nie dostal zaproszenia? Po prostu prezydent Poblocki uznal, ze atarosta mu urusl za duzy i trzeba zaczac kolege opiłowywać 😉😁
Johny
Johny 14.07.2022, 10:15
Powiaty wokół maja szkoły wyzsze. Miasto tej wielkosci zasługuje na taką uczelnie. Filia to nie to samo. Zawsze inaczej traktuje sie studenta w centrali uczelni. Skoro Kwidzyn i Elbląg maja to dlaczego nie Tczew? To naplyw technologii, idei i specjalistów...Moze warto?
dama
dama 15.07.2022, 11:48
Uczelnie wyższe? Raczej wylęgarnie niedouków. To kuriozum, a nie uczelnie/

Pozostałe