Areszt dla poszukiwanych za groźby karalne i uszkodzenie ciała

  • 20.06.2022, 14:33
  • redakcja
Areszt dla poszukiwanych za groźby karalne i uszkodzenie ciała KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu tczewskiego, którzy byli poszukiwani na podstawie nakazów doprowadzenia do aresztu śledczego. Starszy z mężczyzn 49-latek zgodnie z decyzją sądu spędzi 6 miesięcy za kratkami za niestosowanie się do poprzednich postanowień sądu, młodszy 37-latek spędzi w areszcie 1 rok i 2 miesiące za uszkodzenie ciała i groźby.

17 czerwca br. policjanci z wydziału prewencji zatrzymali dwóch mężczyzn mieszkańców powiatu tczewskiego, którzy byli poszukiwani na podstawie wydanych przez sąd nakazów doprowadzenia do aresztu śledczego. Starszy z mężczyzn 49-latek zgodnie z decyzją sądu spędzi 6 miesięcy za kratkami za niestosowanie się do poprzednich postanowień sądu, młodszy 37-latek spędzi w areszcie rok i 2 miesiące za uszkodzenie ciał i groźby w celu wywarcia wpływu na świadka.

Zatrzymani mężczyźni zostali doprowadzeni do komendy, gdzie funkcjonariusze sporządzili dokumentację procesową, a następnie zgodnie z decyzją sądu poszukiwani mężczyźni trafili do zakładu karnego. Policjanci każdego dnia sprawdzają miejsca, gdzie mogą ukrywać się osoby poszukiwane, a ich zatrzymanie w wielu przypadkach jest tylko kwestią czasu

KPP Tczew

html_redakcja

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe