Policyjne dozory, zakazy zbliżania i kontaktowania poręczenie majątkowe dla 2 z 3 zatrzymanych mężczyzn za pobicie

  • 14.06.2022, 09:13
  • redakcja
Policyjne dozory, zakazy zbliżania i kontaktowania poręczenie majątkowe… KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Tczewscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, których podejrzewali o współudział w pobiciu młodego mieszkańca Tczewa. Zatrzymane osoby trafiły do policyjnego aresztu. Zatrzymani sprawcy tj. dwóch19-latków oraz 26-latek zostało przesłuchanych przez śledczych i usłyszeli zarzuty pobicia.

6 czerwca br. o godzinie 16 policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymali zgłoszenie o pobiciu 18-latka przez 10 mężczyzn. Przyjmujący zawiadomienie o popełnionym przestępstwie policjanci zostali powiadomieni, że do zdarzenia doszło 5 czerwca br. o godzinie 23.00 na jednej z ulic miasta. Mundurowi ustalili, że w tym czasie 10 mężczyzn podeszło do zgłaszającego oraz jego kolegi i w momencie próby ucieczki, zaatakowali go i dotkliwie pobili. Pokrzywdzony mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do tczewskiego szpitala. Stróże prawa zajmujący się tą sprawą ustalili, że związek z tym przestępstwem ma 26-latek oraz dwóch19-latków. Po tych ustaleniach kryminalni zatrzymali podejrzewanych mieszkańców Tczewa, których doprowadzili do policyjnego aresztu.

Śledczy przesłuchali zatrzymanych, którym przedstawili zarzuty pobicia. Zatrzymanych mężczyzn policjanci doprowadzili do tczewskiej prokuratury, gdzie zastosowano wobec dwóch z nich policyjny dozór, zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzonym mężczyzną oraz poręczenie majątkowe. Teraz ich losem zajmie się sąd. Kwestią czasu jest zatrzymanie pozostałych sprawców tego pobicia.

Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Tczew

html_redakcja

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe