Poszukiwany 47-latek odpowie za kradzież w recydywie

  • 02.05.2022, 18:31
  • redakcja
 Poszukiwany 47-latek odpowie za kradzież w recydywie KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Policjanci pionu kryminalnego zatrzymali 47-latka, który był poszukiwany na podstawie 3 nakazów doprowadzenia do aresztu śledczego za popełnione wcześniej kradzieże. Dodatkowo okazało się, że zatrzymany mężczyzna miał związek z inną kradzieżą. Śledczy przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzut.

29 kwietnia br. tczewscy kryminalni zatrzymali 47-letniego mieszkańca Tczewa, który był poszukiwany na podstawie 3 nakazów doprowadzenia do aresztu śledczego za popełnione wcześniej kradzieże. Za te przestępstwa skazany mężczyzna najbliższe 4 miesiące spędzi w areszcie śledczym.

Kryminalni dodatkowo ustalili, że zatrzymany mężczyzna miał związek z kradzieżą trzech osuszaczy powietrza o łącznej wartości prawie 9 tys. zł, które według ustaleń mundurowych 47-latek w dniach 23 i 24 kwietnia br. ukradł z niezabezpieczonej piwnicy na terenie Tczewa.

W piątek 29 kwietnia śledczy na podstawie zebranego materiału dowodowego przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzuty dotyczące kradzieży, a następnie mundurowi przewieźli go do aresztu śledczego, gdzie odbywać będzie orzeczoną przez sąd karę pozbawienia wolności. Za kradzież w warunkach recydywy zatrzymanemu 47-letniemu mieszkańcowi Tczewa grozi do 7,5 roku pozbawienia wolności.

 

KPP Tczew

html_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe