[ZOBACZ ZDJĘCIA]!! Po wysadzeniu bankomatu. Akcja gaśnicza malborskich strażaków

  • 04.01.2022, 13:45
  • redakcja
[ZOBACZ ZDJĘCIA]!! Po wysadzeniu bankomatu. Akcja gaśnicza malborskich… KP PSP Malbork

Podziel się:

Oceń:

Wracamy do porannej informacji. W Nowym Stawie po wysadzeniu bankomatu doszło do jego pożaru. Na miejsce przybyli strażacy z KP PSP w Malborku. Strażacy zgłoszeni przyjęli 4 styczeń o godz. 2.57 o pożarze bankomatu w Nowy Stawie na ul. Westerplatte

Do zdarzenia zadysponowano 2 zastępy straży pożarnej z JRG Malbork. Po dojeździe do miejsca zdarzenia kierujący działaniami ratowniczymi stwierdził pożar bankomatu przy sklepie biedronka po wcześniejszym wybuchu. Policja na miejscu zdarzenia. Brak osób poszkodowanych.

 

Działania zastępów polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, użyciu gaśnicy proszkowej na palący się bankomat, ugaszeniu pożaru, pomiarze temperatury kamerą termowizyjną i napięcia w bankomacie przy użyciu narzędzia Hot-Stick, sprawdzeniu konstrukcji ściany budynku przy, której znajdował się bankomat zewnętrzny (nie stwierdzono zagrożenia).

Interwencja trwała niecałą godzinę. W działaniach uczestniczyły 2 zastępy z JRG Malbork (7 ratowników).

 

Opr. (red.)/KP PSP Malbork

html_redakcja

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe