Przenośne WC dawno przestało być prostym rozwiązaniem. Dziś korzysta z nich szereg branż!

  • 24.11.2021, 09:15
  • Źródło: Artykuł partnera
Przenośne WC dawno przestało być prostym rozwiązaniem. Dziś korzysta z…

Podziel się:

Oceń:

Przenośnie toalety znajdują zastosowanie zarówno na wielkich, plenerowych festiwalach, jak i na prywatnych ogródkach działkowych. To doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci wodno-kanalizacyjnej. O tym, że są one wykorzystywane w coraz większej liczbie branż, decyduje też funkcjonalność mobilnych kabin. Jak się okazuje nie musi być to bowiem jedynie prosty zbiornik na nieczystości.

Mobilne WC to częsty widok na imprezach masowych. Ich zastosowanie jest jednak szersze!

Przenośne toalety służą najczęściej jako zaplecze sanitarne w trakcie imprez plenerowych czy wydarzeń sportowych. Po tego typu rozwiązania chętnie sięgają też pracodawcy, na przykład ci z branży budowlanej. Kabiny pojawiają się też na prywatnych posesjach, na przykład tuż obok domku letniskowego, a także na parkingach samochodowych czy polach namiotowych. Jak widać, znajdują one zastosowanie w naprawdę wielu sytuacjach. Powodem tego stanu rzeczy jest oczywiście to, że przenośna toaleta nie wymaga podłączenia do kanalizacji, dzięki czemu ustawimy właściwie w dowolnym miejscu. To jednak nie wszystko, bowiem ten typ ubikacji oferuje wiele dodatkowych funkcjonalności, o których nie każdy dotąd słyszał. Jeśli zdecydujemy się na wynajem innej wersji, niż ta podstawowa, w sanitariacie pojawi się choćby umywalka zdecydowanie poprawiająca standard higieniczny.

O co możemy rozbudować przenośną toaletę? Rozwiązań jest naprawdę wiele

To jednak nie koniec, ponieważ dostępne na rynku kabiny mogą zostać wyposażone w szereg innych udogodnień. Mowa tu na przykład o dozownikach na mydło, podajnikach na ręczniki czy kłódkach. Niektóre z toalet posiadają też oświetlenie LED – w efekcie potrzeby fizjologiczne załatwimy komfortowo również w nocy. Wynająć można również większe toalety przystosowane dla osób niepełnosprawnościami. Co więcej, zapatrując się w nowoczesne sanitariaty, nie musimy obawiać się o ich trwałość. Są one bowiem produkowane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne, a także niekorzystne działanie warunków atmosferycznych i substancji chemicznych. Mobilne WC cechujące wszystkimi wspomnianymi uprawieniami znajdziecie w ofercie firmy Alfa Partner , która zapewnia nie tylko montaż toalet we wskazanej lokalizacji, ale również kompleksowe usługi asenizacyjne, techniczne i sanitarne.

Źródło: Artykuł partnera

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe