W związku z budową nowego wiaduktu na Zatorzu od 15 listopada – ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU !!

  • 02.11.2021, 18:23
  • Wawrzyniec Mocny
W związku z budową nowego wiaduktu na Zatorzu od 15 listopada – ZMIANA… UM w Tczewie

Podziel się:

Oceń:

Firma Strabag - wykonawca budowy wiaduktu łączącego ul. Nowy Rynek z ul. Kolejową poinformowała, że od 15 listopada wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu polegająca na zamknięciu dotychczasowego wiaduktu w ciągu ulicy Nowy Rynek.

- Objazdy poprowadzone zostaną analogicznie jak w przypadku zeszłorocznego zamknięcia mostu nad kanałem Młyńskim w ulicy Łąkowej tj. przez drogę krajową nr 91. Ruch pojazdów osobowych możliwy będzie po wiadukcie w ciągu ulicy 1-go Maja – informuje twski ratusz.

W pierwszym okresie zamknięcia ruch ulicą Kolejową do i z osiedla Zatorze będzie prowadzony tak jak dotychczas. Objazd przez boisko przy ul. Elżbiety będzie uruchomiony w późniejszym etapie.

 

(tomm)

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe