Sukces na VII Akademickich Mistrzostwach Polski Karate Kyokushin pomorskiego terytorialsa. GRATULUJEMY !!

  • 08.06.2021, 10:00
  • Wawrzyniec Mocny
Sukces na VII Akademickich Mistrzostwach Polski Karate Kyokushin pomorskiego… Fot. Polskia Organizacja Kyokushinkai/Facebook

Podziel się:

Oceń:

Autorką sukcesu sportowego jest kapral Aleksandra Karpuk, która zdobyła podwójne mistrzostwo w karate na zawodach w Krakowie

W sobotę, 5 czerwca w Krakowie odbyły się VII Akademickie Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin. Mistrzostwa rozgrywane były w dwóch konkurencjach - kata i kumite, z podziałem na kategorie wagowe kobiet i mężczyzn. Brali w nich udział zawodnicy studiujący na wyższych uczelniach w kraju.

W konkurencji kata kobiet oraz kumite kobiet + 65 kg podwójne mistrzostwo zdobyła Aleksandra Karpuk, która poza pokonywaniem przeciwników na macie służy również w 7 Pomorskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej w stopniu kaprala.

Pragniemy pogratulować Pani Aleksandrze sukcesów sportowych i zapewnić o dumie jaką czujemy, gdyż swoją postawą reprezentuje Pani również Naszą Brygadę. Słowa wdzięczności kierujemy także do Pana Pawła Sujki – trenera Świnoujskiej Akademii Karate Kyokushin, której reprezentantką jest pomorski terytorials. Z żołnierzem wyszkolonym na tak wielu obszarach nasza mała Ojczyzna z pewnością może czuć się bezpieczna!

 

Maciej Szalbierz

7 PBOT

 

 

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe