Dzielnicowy odzyskał rower. Sprawdź czy to nie Twój jednoślad!

  • 27.05.2021, 13:36
  • redakcja
Dzielnicowy odzyskał rower. Sprawdź czy to nie Twój jednoślad! KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Dzielnicowy poszukuje właściciela roweru górskiego koloru czarnego. Mieszkanka Tczewa 14 maja br. przekazała znaleziony przedmiot tczewskim mundurowym, który został znaleziony na ulicy Kolejowej. Policjanci zapraszają właściciela po odbiór swojej własności, którego prosimy o kontakt z dzielnicowym prowadzącym sprawę.

W Komendzie Powiatowej Policji w Tczewie jest do odbioru rower górski marki Best koloru czarnego. Mieszkanka Tczewa 14 maja br. przekazała znalezionego górala na ulicy Kolejowej. Jednoślad nie widnieje w policyjnych systemach jako utracony w wyniku przestępstwa. Prosimy o kontakt właściciela roweru z dzielnicowym asp. sztab. Krzysztofem Licą pod numerem telefonu 47 74 28 136 lub telefonem komórkowym 571335292. Właściciel przedmiotu może się kontaktować również telefonicznie z oficerem dyżurnym KPP w Tczewie pod numerem 47 74 28 222. Możliwy też kontakt mailowy: [email protected]

 

KPP Tczew

html_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe