Lata ciężkiej pracy zaowocowały kolejnym pięknym zwycięstwem Krystiana Liebrechta!

  • 28.04.2021, 15:00
  • Źródło: Gmina Tczew
Lata ciężkiej pracy zaowocowały kolejnym pięknym zwycięstwem Krystiana…

Podziel się:

Oceń:

W dniach 14-18.04.2021r. w Pabianicach koło Łodzi odbyły się Mistrzostwa Świata federacji WPA w Trójboju Siłowym, w których wziął udział Krystian Liebrecht, mieszkaniec Lubiszewa Tczewskiego w Gminie Tczew. Krystian został podwójnym Mistrzem Świata zdobywając dwa złote medale w wyciskaniu sztangi leżąc: 1 miejsce w kategorii Open do 110 kg oraz 1 miejsce open całych zawodów wśród wszystkich zawodników. Z tej okazji Wójt Gminy Tczew zaprosił mistrza do Urzędu Gminy aby osobiście złożyć gratulacje, powinszować ogólnopolskiego sukcesu oraz przekazać dyplom uznania.

Jestem dumny i pełen podziwu dla Pana Krystiana. Jego sukcesy to wynik ciężkiej pracy, wytrwałości, wielu poświęceń. Mieliśmy już okazję się poznać w ubiegłym roku - spotkać i porozmawiać o dyscyplinie, którą trenuje pan Krystian przy okazji wręczania nagrody finansowej w dziedzinie sportu za wybitne osiągniecia sportowe i całokształt osiągnieć, których jest bardzo wiele. Jesteśmy wdzięczni mistrzowi za sportową promocję naszej gminy w kraju i za granicą.” – podsumował spotkanie Wójt Krzysztof Augustyniak.

Serdecznie gratulujemy, życząc powodzenia w życiu prywatnym oraz karierze sportowej!

Źródło: Gmina Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe