Stosy śmieci na os. Zatorze. Zasypywani mieszkańcy proszą o pomoc!

  • 22.04.2021, 14:33
  • Wawrzyniec Mocny
Stosy śmieci na os. Zatorze. Zasypywani mieszkańcy proszą o pomoc! Nadesłane do redakcji

Podziel się:

Oceń:

Z naszą redakcją skontaktowała się mieszkanka os. Zatorze, która zdenerwowała się w związku z zaśmieceniem terenu wokół budynku, w którym mieszka.

Chciałabym przedstawić sytuację, która ma miejsce, przy ulicy Wilczej w Tczewie – pisze Halin Z. - Od kilku miesięcy, trwa rewitalizacja osiedla Zatorze. Mieszkańcy osiedla, mają utrudniony dojazd do swoich posesji, trudno też dojść jest do posesji. Jednym z największych problemów są, zalegające śmieci, które są zmorą mieszkańców. Na środku ulicy Wilczej, zalega hałda śmieci, którą nie interesuje się, ani miasto, ani firma zajmująca się wywozem śmieci. Przed Świętami Wielkanocnymi, taka porcja śmieci, została wywieziona, po telefonie mieszkańca osiedla. Minęły dwa tygodnie i mamy tę samą sytuację. Pomimo tego, że śmieci leżą na środku osiedla, nikt tego nie zauważa. Firma wywożąca śmieci, jest poinformowana o problemie i nie czuje się odpowiedzialna , za uprzątniecie zalegających śmieci. Zrozpaczeni mieszkańcy proszą o pomoc.

 

O problemach w związku z pracami przy przebudowie ulic na os. Zatorze pisaliśmy 27 stycznia br. w GT nr 4.

 

https://www.tczewska.pl/wiadomosci/19943,sluzby-mialy-problem-trudnosci-przy-inwestycjach-na-ul-polwiejskiej-i-mlynskiej

 

(tomm)

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe