165,5 kg i rekord Europy Marka Tokarskiego. Józef Bejgrowicz Mistrzem Europy w kategorii 82,5 kg !!

  • 26.03.2021, 12:50
  • Wawrzyniec Mocny
165,5 kg i rekord Europy Marka Tokarskiego. Józef Bejgrowicz Mistrzem… Archiwum rodzinne

Podziel się:

Oceń:

W dniach 18 – 20 marca br. w Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Europy w trójboju siłowym i singlach. W zawodach wzięło udział ok 350 zawodników i nie mogło oczywiście zabraknąć zawodników Klubu Sportów Siłowych - Tczew, reprezentowanego przez Józefa Bejgrowicza i Marka Tokarskiego. Występ tczewskich zawodników od dłuższego czasu nie zaskakuje, z czego możemy się tylko cieszyć.

Trójbój siłowy w wykonaniu Józefa Bejgrowicza i Marka Tokarskiego ze wspomnianego tczewskiego Klubu Sportów Siłowych, jest kolejnym skucesem.

Józef Bejgrowicz, startując w kategorii wagowej do 82,5 kg, zdobył tytuł Mistrza Europy w martwym ciągu z wynikiem 220 kg, bijąc jednocześnie rekord Europy o 10 kg. Dodatkowym wyróżnieniem dla Pana Józefa było zajęcie II miejsca wśród wszystkich zawodników startujących w martwym ciągu, tzw. kategorii open.

Z kolei Marek Tokarski również zdobył tytuł Mistrza Europy w kategorii wagowej do 82,5 kg, wyciskaniu sztangi leżąc, ustanawiając rekord Europy, który od teraz wynosi 165,5 kg. Jednocześnie zwyciężył w klasyfikacji służb mundurowych.

Nie da się ukryć, że tczewski sport siłowy ma od dłuższego czasu dobrą passę.

 

(tomm)

 

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe