Dotacje na remont zabytków – wpłynął jeden wniosek

  • 22.02.2021, 14:00
  • Wawrzyniec Mocny
Dotacje na remont zabytków – wpłynął jeden wniosek Archiwum tczewska.pl

Podziel się:

Oceń:

Zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej z 30 września 2010 r. w sprawie przyjęcia zasad i trybu udzielenia i rozliczenia dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru, znajdujących się na terenie administracyjnym miasta Tczewa do dnia 10 stycznia 2021 r. wpłynął do tut. urzędu jeden wniosek o przyznanie dotacji w 2021 r.

W budżecie na 2021 r. na ten cel przeznaczono kwotę 50 tys zł.

Wniosek dot. obiektów położonych na obszarze wpisanym do rejestru zabytków:

1. Wniosek Wspólnoty Mieszkaniowej Nieruchomości przy pl. Hallera 15 w Tczewie o przyznanie dotacji na remont elewacji frontowej (IV etap) – remont I kondygnacji budynku (pl. Hallera 15, Tczew)

Wniosek poddany zostanie analizie pod względem zgodności z ww. uchwałą (z uwzględnieniem błędów/braków formalnych i merytorycznych).

Decyzję o przyznaniu dotacji podejmie Rada Miejska w Tczewie w formie uchwały. Wnioskodawca powiadomiony zostanie pisemnie o podjętych przez Radę Miejską rozstrzygnięciach.

 

(tomm)

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe