POLICJANCI POSZUKUJĄ TEGO MĘŻCZYZNĘ

  • 18.02.2021, 09:00
  • Źródło: KPP Tczew
POLICJANCI POSZUKUJĄ TEGO MĘŻCZYZNĘ

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z tczewskiej komendy prowadzą czynności w sprawie kradzieży, do której doszło w jednym ze sklepów na terenie miasta. Związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęcia lub mają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie prowadzą czynności w sprawie kradzieży zuchwałej, która miała miejsce 11 stycznia br. w jednym ze sklepów na terenie miasta. Jak ustalili śledczy sprawca w tym czasie wyrwał trzymany w ręku przez pokrzywdzoną banknot i wyszedł ze sklepu.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, albo miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tczewie. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr 47 74 28 183, 47 74 28 165 lub na numery alarmowe 112 albo pisząc na adres: [email protected]

 

Źródło: KPP Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe