Czyste powietrze- zdrowy naród! STOP SPALANIU ODPADÓW

  • 18.01.2021, 13:00
  • Źródło: Młodzierz Wszechpolska
Czyste powietrze- zdrowy naród! STOP SPALANIU ODPADÓW

Podziel się:

Oceń:

Młodzież Wszechpolska Tczew przeprowadziła akcję ulotkowo-plakatową, uświadamiającą mieszkańców miasta o tym, że czyste powietrze zależy od naszych codziennych wyborów.

Zima to okres, w którym w wielu gospodarstwach domowych pali się śmieciami i innymi materiałami, które po spaleniu zatruwają nasze powietrze.

Na plakatach i ulotkach rozklejanych i rozdawanych przez narodowców znalazły się informacje o tym, czym należy, a czym absolutnie nie należy palić w piecu.

Akcja przeprowadzona została w całym mieście, zwłaszcza w okolicy domów jednorodzinnych.

 

Organizatorzy akcji podkreślają, że ekologia dziś kojarzy się głównie z lewicą i grupami tzw. "ekoterrorystów" skupiających się m.in. na utrudnianiu pracy myśliwych. Pokłosiem tego jest często spotykana nieufność i niechęć wobec działań, które zawierają choćby przymiotnik „ekologiczny”.

Wszechpolacy proponują zdrowo rozumianą ochronę przyrody, jako wyraz troski o naród oraz Ojczyznę.

Źródło: Młodzierz Wszechpolska

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Michał
Michał 20.01.2021, 15:03
Bardzo słuszna akcja

Pozostałe