Konkurs dla przedszkoli „Artystyczna Niespodzianka dla Św. Mikołaja” ONLINE

  • 04.12.2020, 15:00
  • Źródło: CKiS Tczew
Konkurs dla przedszkoli „Artystyczna Niespodzianka dla Św. Mikołaja”  ONLINE

Podziel się:

Oceń:

Z okazji Mikołajek serdecznie zapraszamy wszystkie tczewskie przedszkola do udziału w konkursie „Artystyczna Niespodzianka dla Św. Mikołaja”.

Tematem konkursu jest przygotowanie przez grupę przedszkolną artystycznej niespodzianki dla Św. Mikołaja np. recytacja wierszyków, zaśpiewanie piosenki lub wykonanie jednej grupowej pracy plastycznej związanej ze Św. Mikołajem. Każde przedszkole samodzielnie wybiera jeden rodzaj artystycznej niespodzianki dla Św. Mikołaja i przygotowuje ją całą grupą.

Wszystkie działania artystyczne muszą być zarejestrowane w formie cyfrowej. Zdjęcia prac plastycznych lub nagrania piosenek, czy wierszyków prosimy przesłać na adres: [email protected]

 

Termin przesyłania Artystycznych niespodzianek -  do 15 grudnia 2020r. włącznie.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi  16 grudnia 2020r. Informacja o wszystkich nagrodzonych Przedszkolach pojawi się w mediach społecznościowych Centrum Kultury i Sztuki oraz na stronie www.ckis.tczew.pl

 

Czekają atrakcyjne nagrody, a co najważniejsze – Mikołaj już nie może się doczekać prezentów od Was w postaci piosenek, wierszyków i innych działań :)

 

Informacji o konkursie udziela: Magdalena Riebandt tel. 693-368-107

Szczegółowy Regulamin konkursu „Artystyczna niespodzianka dla Św. Mikołaja” dostępny na stronie www.clis.tczew.pl w zakładce Repertuar/Konkurs dla przedszkoli Artystyczna Niespodzianka dla św. Mikołaja.

Źródło: CKiS Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe