Laureaci konkursu Moja mała Ojczyzna

  • 13.11.2020, 13:00
  • Źródło: UM Pelplin
Laureaci konkursu Moja mała Ojczyzna

Podziel się:

Oceń:

Znamy już laureatów konkursu „Moja mała Ojczyzna” organizowanego przez PERN S.A. – polskie przedsiębiorstwo, będące krajowym i regionalnym liderem logistyki naftowej. Konkurs „Moja mała Ojczyzna” cieszył się dużym zainteresowaniem. Organizator otrzymał bardzo dużo ciekawych prac konkursowych, wśród których znalazły się także prace autorstwa mieszkańców naszej gminy. Miło nam poinformować ze jednym z laureatów konkursu został Pan Michał Zieliński z Pelplina! Gratulujemy!

Przypominamy, że zadaniem uczestników było przygotowanie pracy plastycznej lub wykonanie zdjęcia lub nagranie krótkiego filmu, który prezentuje najbliższe otoczenie osoby biorącej udział w konkursie, czyli „małą Ojczyznę”.

Źródło: UM Pelplin

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe