Rusza 2 edycja plebiscytu „Nagrody wolontariatu w Gminie Tczew”!

  • 21.10.2020, 15:00
  • Źródło: Gmina Tczew
Rusza 2 edycja plebiscytu „Nagrody wolontariatu w Gminie Tczew”!

Podziel się:

Oceń:

Po raz drugi Gmina Tczew zaprasza do składania wniosków i wskazania osób, przedsiębiorstw a także inicjatywy, które wyróżniają się w swoich działaniach, angażują, spełniają niosąc bezinteresowną pomoc innym!

Bezinteresowna praca ludzi to fundament lokalnych organizacji pozarządowych, inicjowanych działań społecznych, zaangażowania wyjątkowych osób w wiele istotnych działań w naszej gminie.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego zgłaszania kandydatur - osób indywidualnych, grup, firm, inicjatyw, wydarzeń - z którymi stykacie się w swojej codziennej działalności, w swoim codziennym życiu.

Możecie w ten sposób okazać wdzięczność za otrzymaną pomoc oraz pokazać, że ich praca, zaangażowanie i poświęcony czas są zauważane i doceniane.

Laureaci zostaną nagrodzeni i wyróżnieni w 3 kategoriach:
I. Wolontariusz Roku
II. Firma przyjazna społeczności lokalnej
III. Inicjatywa społeczna roku

Do 13 listopada br. oczekujemy na Państwa propozycje zgłoszeń.
Wniosek zgłoszenia można pobrać na stronie internetowej www.gmina-tczew.pl
Wypełnione wnioski (wraz z dołączonym oświadczeniem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych nominowanego/kandydata) należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: [email protected]

Źródło: Gmina Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe