27-LATEK W MIESZKANIU MIAŁ AMFETAMINĘ, EKSTAZY ORAZ MARIHUANĘ

  • 08.10.2020, 08:48
  • Źródło: KPP Tczew
27-LATEK W MIESZKANIU MIAŁ AMFETAMINĘ, EKSTAZY ORAZ MARIHUANĘ

Podziel się:

Oceń:

Tczewscy kryminalni zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który miał w mieszkaniu narkotyki. Podczas przeszukania pomieszczeń policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej znaleźli amfetaminę, ekstazy oraz marihuanę, które zostały zabezpieczone. Wczoraj śledczy przedstawili zatrzymanemu 27-latkowi zarzut posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Jednym z najważniejszych zadań policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej jest ustalanie osób zajmujących się handlem narkotykami, jak i również osób, które kupują takie zakazane substancje.

Praca kryminalnych z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie doprowadziła do ustaleń, z których wynikało, że w jednym z mieszkań na terenie miasta znajduje się mężczyzna, który ma związek z tego typu przestępczością. Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej wraz z psem tropiącym Edek natychmiast pojechali sprawdzić uzyskaną informację.

Podczas przeszukania mieszkania funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli woreczki foliowe,  w których znajdowała się amfetamina, ekstazy oraz marihuana. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 15 gramów niedozwolonych środków. Zatrzymany do sprawy mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Śledczy wczoraj przesłuchali zatrzymanego 27-latka, któremu przedstawili zarzuty posiadania narkotyków.

Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe