Zachęcamy do lektury 15. nr Gazety Tczewskiej. A w nim m.in. policja na tropie podpalaczy oraz rozmowa o świętach wielkanocnych. Najnowsze informacje z regionu!

  • 09.04.2020, 10:52
  • Wawrzyniec Mocny
Zachęcamy do lektury 15. nr Gazety Tczewskiej. A w nim m.in. policja na…

Podziel się:

Oceń:

W sprzedaży jest już dostępny świąteczny nr 15. Gazety Tczewskiej, a w nim jak zwykle wiele interesujących artykułów. W ten szczególny czas polecamy wywiad z księdzem proboszczem Adamem Gadomskim, który opowiada jak przeżywać tę inną, niż wszystkie jakie znamy, Wielkanoc.

W numerze:

 

Podpalają drogie auta. 1000 zł nagrody za informacje – tekst o zuchwałych podpaleniach samochodów małżeństwa związanego z Tczewem, które wyznaczyło nagrodę za przydatne informacje nt. tego przestępstwa. Udostępniono nam nagranie, które można obejrzeć pod linkiem:

https://www.tczewska.pl/wiadomosci/18528,podpalaja-drogie-auta-kto-za-tym-stoi-pomoz-ustalic-sprawcow-zobacz-wideo

 

Obostrzenia, ale klienci cierpliwie to znoszą... Fotoreportaż z zakupów z COVID-19. Więcej zdjęć pod linkiem: https://www.tczewska.pl/wiadomosci/18549,dokonywanie-zakupow-zmienilo-sie-nie-do-poznania-klienci-cierpliwie-to-znosza

 

Felieton Olka Wojciechowskiego. Co z przedsiębiorcami, usługami i punktami handlowymi w czasie zaplanowanego na po świętach remontu ul. Gdańskiej?

 

Strażacy pomogli w rozładunku żywności – tradycyjna przedświąteczna pomoc Banku Żywności i strażaków

 

Jako wspólnota możemy wygrać ten czas. Nie zmarnujmy go – rozmowa z ks. prob. Adamem Gadomskim ze słowami nadziei

 

Kolejny odcinek porad prawnych kancelarii Vindex

 

Prosimy o nadsyłanie zdjęć noworodków. Z uwagi na zagrożenie epidemiczne nie możemy ich sami wykonać. Powitajmy ich razem na świecie!

 

O tczewskich wypłatach dodatków mieszkaniowych

 

oraz krzyżówka wielkanocna dla oderwania się na chwilę od koronawirusowych doniesień mediów

 

 

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU NAJNOWSZEGO 15. NR GAZETY TCZEWSKIEJ !!

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe