Zachęcamy do lektury 14. nr Gazety Tczewskiej. A w nim m.in. zatrzymanie podejrzanego o zabójstwo. Najnowsze informacje z regionu!

  • 02.04.2020, 07:30
  • Wawrzyniec Mocny
Zachęcamy do lektury 14. nr Gazety Tczewskiej.  A w nim m.in. zatrzymanie podejrzanego o zabójstwo. Najnowsze informacje z regionu!

Podziel się:

Oceń:

Zapraszamy do zakupu i przeczytania 14. numeru Gazety Tczewskiej. Interesujących artykułów nie zabraknie. Głównymi tematami są: domniemane zabójstwo w Gniewie oraz edukacja zdalna w obliczu epidemii koronawirusa.

W numerze:

 

Zabójstwo i i podpalenie? 34-latek ofiarą kłótni z nożem – groźny pożar zamienił się w tragedię. Zatrzymano podejrzanego o zabójstwo mężczyznę, który prawdopodobnie także podpalił dom znajomej ofiary.

Witamy w świecie nauczania zdalnego - jak w obliczu zagrożenia COVID-19 szkoły realizują swoje zadania? Okazuje się, że wyjściem jest edukacja zdalna, zwana też e-learningiem.

Doceniła Go Polonia. Nie przestawał działać na obczyźnie – losy Andrzeja Kaszuby za oceanem. Tczewski działacz angażował się w działalność amerykańskiej Polonii i wspierał opozycję w PRL.

RiO: to uchwała niezgodna z prawem - czy Rada Miejska w Gniewie odwoła się od decyzji RIO?

Dokumenty prosimy wrzucać do pudeł! - postanowiliśmy przyjrzeć się tczewskim urzędom, jak wygląda komunikacja z petentami w czasie epidemii koronawirusa.

Kazimierz Hącia minister u Igancego Paderewskiego – minister handlu w pierwszym niepodległościowym rządzie. Swoje losy związał z Kociewiem.

Jaki obraz zastaniemy po koronawirusie? - na koniec felieton Olka Wojciechowskiego. Tym razem ostrze felietonista skierował w stronę samorządowców, którzy zabrali się za dekonstrukcję mostu bez środków na jego odbudowę.

Dokumenty prosimy wrzucać do pudeł! - czyli fotoreportaż o tym z czym mierzą się obecnie petenci tczewskich urzędów.

Oprócz tego najnowsze komunikaty dot. Epidemii, spraw gospodarczych, porady prawne i garść informacji z notatnika dyżurnego policji.

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (1)


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
john
john 02.04.2020, 13:40
Pan Olek nie jest niezależnym dziennikarzem!!!!Siedzi w Pisowskim szambie po uszy!!!!FUUJJJJJJ!!!!!!
zizu
zizu 03.04.2020, 07:12
Nie wiem czy jest dziennikarzem, bo chyba nie musi jako felietonista. Ale jedyny w mediach lokalnych który nie wchodzi rządzącym w mieście w du.ę.
Olexis
Olexis 03.04.2020, 09:59
pan Olek to tylko pseudonim, to krewny obecnego naczelnego, to czlowiek skrajnie oderwany od rzeczywistosci ktory w swoich pseudofelietonach mija sie z prawda. nie wiem tylko czy to wynika z celowej manipulacji czy z braku wiedzy.
Bosz...
Bosz... 02.04.2020, 07:46
"zabrali się za dekonstrukcję mostu bez środków na jego odbudowę."

to jest niestety kłamstwo i manipulacja. Czy pan Olek mógłby sobie darowac publikowanie swoich cotygodniowych bzdur?
JJ
JJ 03.04.2020, 07:05
O jakich kłamstwach on pisze, przecież nie mają pieniędzy na odbudowę.

Pozostałe