Zatrzymanie za narkotyki i nielegalny hazard

  • 11.02.2020, 12:01
  • Wawrzyniec Mocny
Zatrzymanie za narkotyki i nielegalny hazard KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

TCZEW. Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej przeprowadzili wspólne działania wymierzone w nielegalny hazard. Funkcjonariusze w jednym z lokali na terenie Tczewa zabezpieczyli 5 nielegalnych automatów służących do gier hazardowych. Zatrzymano też 45-letniego mężczyznę, który miał amfetaminę.

Łącznie mundurowi zabezpieczyli prawie 20 g zakazanych środków, która należała do 45-letniego mieszkańca Tczewa.

Kryminalni z tczewskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej w Kwidzynie 6 lutego br. przeprowadzili na terenie Tczewa wspólne działania ukierunkowane na zwalczenie przestępczości związanej z nielegalnym hazardem. Funkcjonariusze w jednym z lokali ujawnili i zabezpieczyli 5 nielegalnych urządzeń, które stanowią dowód w prowadzonym postępowaniu przez Krajową Administrację Skarbową. Zabezpieczone nielegalne urządzenia przygotowane do gier hazardowych zostały wycenione na kwotę 60 tys. złotych. Policjanci zapowiadają dalsze takie kontrole miejsc, w których odbywają się gry na urządzeniach losowych.

 

Policjanci zatrzymali 45-latka, którego doprowadzili do miejscowej komendy. Śledczy przesłuchali już zatrzymanego mężczyznę, któremu przedstawili zarzuty dotyczące posiadania narkotyków. Właścicielowi nielegalnych automatów dodatkowo grozi wysoka kara finansowa za złamanie przepisów Kodeksu karno-skarbowego, co zagrożone jest też karą pozbawienia wolności do 3 lat.

 

 

opr. (tomm)/KPP Tczew

 

Wawrzyniec Mocny

Zdjęcia (2)


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pati
Pati 13.02.2020, 08:57
Kas chyba nie odwiedzi gdańskiej i mickiewicza bo mówią że mają uklad i opłacają kogo trzeba. Wiedzą kiedy kto i jakim wozem przyjedzie z KAS. A poza tym sprzedają nielegalne alkohol.
UczciwyXYZ
UczciwyXYZ 12.02.2020, 12:24
Witam.
Proponuję aby KAS odwiedziła tego typu lokale, które znajdują się w Tczewie przy ulicy Mickiewicza 4 oraz na Gdańskiej 51. Tam też są narkotyki i hazard.

Pozostałe