Andrzej Murawski - wieloletni nauczyciel nie żyje

  • 21.01.2020, 14:49
  • Źródło: Gazeta Tczewska
Andrzej Murawski - wieloletni nauczyciel nie żyje

Podziel się:

Oceń:

Przez wiele lat uczył i kierował Zespołem Szkół Rolniczych w Swarożynie. W Liceum Ogólnokształcącym im . M. Curie-Skłodowskiej uczył młodzież m.in. przedsiębiorczości. Czynnie uczestniczył w życiu Kościoła, działał na rzecz swojej parafii w Tczewie na Górkach pw. Św. Franciszka z Asyżu.

Andrzej Murawski zmarł w szpitalu nocy w sobotę o 0:57, od trzech lat walczył z rakiem trzustki. Miał 63 lata.

Kilka dni na łamach naszej prasy i portali poinformowaliśmy o akcji zbiórki na leczenie Andrzeja Murawskiego, prowadzonej przez Fundację Onkologiczną Alivia. Zgromadzone środki na leczenie w wys. 32 694 zł (potrzeba było 150 000 zł), fundacja przekaże na rzecz innych osób.

Msza św. pogrzebowa odbędzie się w środę 22 stycznia br. o godz. 11.00 w kościele pw. Św. Franciszka z Asyżu w Tczewie przy ul. Nałkowskiej.

Źródło: Gazeta Tczewska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe