Policyjne działania Andrzejki. „Nie” dla procentów za kierownicą!

  • 29.11.2019, 13:15
  • red./KWP Gdańsk
 Policyjne działania Andrzejki. „Nie” dla procentów za kierownicą! KWP w Gdańsku

Podziel się:

Oceń:

29 listopada pomorscy policjanci przeprowadzą działania „Andrzejki”. Ich celem jest eliminowanie z ruchu kierujących, znajdujących się pod wpływem alkoholu lub środków działających podobnie oraz zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa na drogach z powodu nieprzestrzegania ograniczeń prędkości.

29 listopada pomorscy policjanci przeprowadzą działania „Andrzejki”. Ich celem jest eliminowanie z ruchu kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu lub środków działających podobnie oraz zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa na drogach z powodu nieprzestrzegania ograniczeń prędkości.

Od godziny 18:00  do godziny 10:00 dnia następnego na pomorskich drogach użytkownicy dróg mogą się spodziewać wzmożonych kontroli trzeźwości oraz prędkości. Do działań „Andrzejki” zostaną także zaangażowani policjanci należący do grupy SPEED. Trudne warunki atmosferyczne wymagają zachowania szczególnej ostrożności oraz przestrzegania przepisów.

Przypominamy, że nawet niewielka ilość alkoholu ma duży wpływ na czas reakcji kierowcy. Środki odurzające oraz nadmierna prędkość tworzą bardzo niebezpieczną mieszankę, której następstwem może być tragiczne zdarzenie drogowe.

red./KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe