Lokalna PO się konsoliduje. Zapewne będzie nowy szef już w grudniu...

  • 23.11.2019, 09:00
  • Wawrzyniec Mocny
Lokalna PO się konsoliduje. Zapewne będzie nowy szef już w grudniu... W. Mocny

Podziel się:

Oceń:

W lokalnej Platformie Obywatelski nastąpiły zmiany w funkcjonowaniu struktur. Nie będzie już kół w Pelplinie i Gniewie. Oznacza to w praktyce likwidację koła powiatowego.

Lokalni działacze Platformy Obywatelskiej są skłóceni, co najmniej od 2010 r., gdy powstały dwa koła na terenie Tczewa. Stopniowo część działaczy poodchodziła. Były niesnaski, wzajemne oskarżenia, które oparły się nawet o sąd koleżeński. Do wielkiego niezadowolenia prowadził zarząd komisaryczny sprawowany przez Romana Kucharskiego.

Oliwę do ognia dodano w ostatnich wyborach do Parlamentu RP. gdy wypłynęły tzw. taśmy Sławomira Neumann pełne wulgaryzmów, złego mówienia o Tczewie i lokalnych działaczach... To wydaje się już przeszłością i jak widać lokalna PO zwiera i porządkuje szeregi – przynajmniej tak jest w Tczewie i powiecie.

Jak nas poinformował Jan Kulas, radny powiatowy – zlikwidowano koło powiatowe.

 

- Nikt w działalności demokratycznej nie byłby zadowolony z działalności jakiegokolwiek komisarza – przyznał Jan Kulas.

 

 

Wawrzyniec Mocny

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu tczewska.pl z siedzibą w Tczewie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
B532
B532 23.11.2019, 12:31
Kurna, tczewska PO jest już niczym Mensa, sama inteligencja. Kucharski, mistrz ortografii, erudytka Nitza i piękny umysł, stary Kulas. Nie ma co, na pewno ściągną do partii tłumy nowych, światłych członków!

Pozostałe