czwartek, 28 marca 2024 23:06

[ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ!!] XXIX Ulicznego Biegu Sambora. Zwyciężył Mevsha Mykola z Dnipra!

9 listopada odbył XXIX Uliczny Bieg Sambora. Do przebiegnięcia w biegu głównym było tradycyjnie 10 km ulicami Starego Miasta, Osiedla za Parkiem, Czyżykowa. Biegacze wystartowali punktualnie o godz. 12.00. Najszybciej trasę pokonał w czasie 30:51 Mevsha Mykola z Dnipra,
[ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ!!]  XXIX Ulicznego Biegu Sambora. Zwyciężył Mevsha Mykola z Dnipra!

Autor: Jadwiga Kusmierz

Kolejne towarzyszący zwycięscy podczas całego biegu Sergii Rybak (Winnitsya), z wynikiem 30:56. Ostatnie miejsce na podium przypadło, podobnie jak rok temu, tczewianinowi Patrykowi Sowińskiemu, który przybiegł na metę z 31:12.

Dodajmy, że trasa posiada atest PZLA.

W programie nalazło się też miejsce dla biegu dzieci „Mały Sambor”, który rozegrany był przed biegiem głównym o godz. 10.00. Start i meta znajdowała się na tczewskiej kanonce.

Tagi: galeria zdjęć biegi Tczew, Tczew biegacze, XXIX Uliczny Bieg Sambora, TCSiR Tczew, sporty biegowe Tczew