sobota, 20 kwietnia 2024 03:58

Lider upokorzył Wisłę (ZDJĘCIA)

TCZEW W sobotę na boisku przy ulicy Ceglarskiej Wisła Tczew podejmowała Sokół Zblewo, który w dziesięciu spotkaniach dziewięć razy wygrał swój mecz.
Wisła Tczew przegrała w 12. kolejce V ligi z Sokołem Zblewo 4:0

Autor: fot (tt)

Spotkanie rozpoczęło się bardzo obiecująco. Wisła pressingiem na całej długości boiska pozbawiła gości możliwości przeprowadzenia składnych akcji. To Wisła od czasu do czasu przeprowadzała akcję, jednak strzelały na bramkę w dniu dzisiejszym był najczęściej niecelne. Sokół dopiero w drugiej części pierwszej połowy zaczął stwarzał zagrożenie ze stałych fragmentów gry. W 44. minucie Jakub Mik otrzymał czerwoną kartkę i drugą część spotkania Wisłą będzie musiała w osłabieniu.

A w 51. minucie spotkania Mateusz Mosiński otworzył wynik spotkania, strzelając bramkę dla Sokoła. W 65. minucie na 2:0 podwyższył Damian Kugiel. W końcowych minutach goście po dwóch bramkach Mateusza Wenty ostatecznie pokonali Wisłę Tczew 4:0.

Wisła z 12. Punktami zajmuje obecnie dziesiątą lokatę w V lidze. W następnej kolejce tczewian czeka wyjazdowe spotkanie z Relaxem Ryjewo.

Wisła Tczew - Sokół Zblewo 0:4 (0:0)

0:1 Mosiński 51'

0:2 Kugiel 65'